Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Érdemes szemöldöktetoválást...

Érdemes szemöldöktetoválást csináltatni? Milyen tapasztalataitok vannak? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Egy olyan embert sem lattam meg akinek jol allt. Soha. Az mas h beallitott bevilagitott kepeken jol nezhet ki. Eloben fura meg a profi microblading is.
2018. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, akiről ha nem tudnám, nem venném észre, hogy tetováltatva van, mert nagyon természetes és jól áll neki. Egy másik ismerősömön pedig látszik, hogy nem igazi, bár neki is jól áll. Szerintem ha jó helyen csináltatod, akkor lehet szép, természetes az eredmény.
2018. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Soha nem sikerült még normálisan kiszednem mivel ritkás de mégis vastagszálú szemöldököm van.Mindig festegetni kell nagyon ronda.Ezen szeretnék változtatni
2018. nov. 10. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs, de anyukámnak tetoválva van, és szerintem abszolút megéri. Nagyon jó helyen csináltatta, abszolút természetes hatása van (persze benne van, hogy eleve fekete haja és picit kreolosabb bőre van), és legalább akkor is ad valamiféle kinézetet, amikor nincs rajtad amúgy smink. Ha jó helyen csináltatod, akkor abszolú jó lehet, neki konkrétan ugyanolyan, mint amikor csak megfestette, annyi, hogy nem kell vele mindennap bajlódnia.
2018. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 [OP]Destroy-man válasza:
31%

Erről mindig egy CHC dal jut az eszembe:

"Kiszedem a szemöldököm,

Rajzolok majd újat,

Az lesz majd a trendi,

Hátha seggbe k*rnak"

2018. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A Tengerész ***** válasza:
35%
Férfiként mondom, számomra taszító. De hát én egy retro öregember vagyok, semmi mű dolgot nem szeretek, nekem a mellek is inkább kicsit lógjanak, mint kitömve ágaskodjanak. Ráadásul az arcod öregszik, bármit is hiszel, vagy teszel és még ha most jónak is gondolod 20 év múlva lehet belőled bányarém.
2018. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lewega ***** válasza:
8%
Szerintem undorító!
2018. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Lehet, én is öregember vagyok, de nekem is taszító. Még ha amikor megcsináltatod, esetleg tetszhet is neked, az arcod változni fog, a tetoválás meg nem. Egyszerűen természetellenes, számomra beleesik a hátborzongató völgybe:


[link]

2018. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ratgun válasza:
0%

IQ mérce.

Igényes férfi az életben nem fog komolyan venni többet.

2018. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én tegnap csinaltattam. Évek óta szerettem volna. Minden nap porral húztam ki, mert kevés, és színtelen szemoldokomet van. A párom nagyon ellenezte, ő sem szereti a mű dolgokat. Meg nrm látta mert este céges buliban volt. Nagyon megneztem kihez megyek. 1eve követem a munkáit.2ev és ki kopik kB, szóval 20ev múlva nem kell ezt nézegetnem.nekem nagyon nagy könnyebbség h nem kell minden reggel szórakozni vele, na hát és nem is tudtam ilyen szépre megcsinálni. Csak egyet bánok, hogy nem hamarabb mentem el.
2018. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!