Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha egy elég egyszerű kis...

Ha egy elég egyszerű kis tetoválást szeretnék csináltatni, akkor mindegy melyik szalonba megyek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már nagyon elrontott egyszerű tetkót is, ha kicsi, maximum 15 ezer forintért megvan egy jobb stúdióban is, ez nem jelent akkora árkülönbséget egy gyengébbhez képest, hogy megérje hogy esetleg mégsem olyan lesz, mint elképzelted.
2018. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem mindegy, nekem vonaltetoválás lett csinálva, azt hittem mindegy, de valahol nagyon vékony a vonal, míg máshol 5x olyan vastag, mint a legvékonyabb helyen, de persze szinte sehol nem egyezik meg.
2018. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy melyik szalonba mesz ! Sokan igy lettek hiv+ ak hogy rossz szalonba mentek !
2018. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!