Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan tetováló aki nem...

Van olyan tetováló aki nem kifejezetten de készít sátánista okkult vagy horror témájú tetoválásokat?

Figyelt kérdés
A Dark art tattoet nézegettem de gondolom ők horror áron dolgoznak.
2018. dec. 26. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A minőséget meg kell fizetni. Jó esetben egy életen át lesz rajtad a minta, nem mindegy, hogy milyen a minősége. Ha elmész egy kontárhoz, pár év múlva csak egy fekete pacád lesz.
2018. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
"pár év múlva csak egy fekete pacád lesz." Miért, elkenődik? :
2018. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#2 ennek se volt még tetoválása.. 🤦🏻‍♀️ nem drágám, de ha szr a minőség akkor az alapból bekövetkező természetes fakulásnak durva eredménye lesz, mondjuk az hogy egy kivehetetlen, paca szerű izé lesz belőle. nem egy olyan tetoválást láttam már.

és amúgy meg nem, nem "horror áron" dolgoznak, hanem átlag, minőségi tetováló áron. ha szrt akarsz akkor még én is megcsinálom neked öcsém egy tizesert a pincémben. ha normálisat, akkor meg szépen gyűjtsd a pénzed és menj el egy szalonba.

2018. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj nekik nyugodtan, nem hiszem, hogy drágábbak, mint bármelyik másik belvárosi stúdió. Horrorr témákhoz szerintem Misi tökjó, meg van náluk egy elég darkos csaj is, de az ő neve nem ugrik be.
2018. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha megvan a darkos csaj neve jöhet nUgodtan
2018. dec. 26. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Két csaj van, Alíz és Zsófi (ő az aki kinézetre darkosabb) ahogy néztem Zsófi inkább kicsit aranyosabbra veszi az ilyen témákat mint pl a pelenkás csörgős sátánkecske (baphonet? nem vagyok otthon ebben bocsi) mintája, illetve a Cthulhu-mítosz és csápok amit szeret csinálni ahogy néztem, illetve van Marci akinek kegyetlen elborult mintái vannak mindenféle démonokkal, de egy kalsszikus horror tetkóra szerintem bárki kapható, menj be az ötleteddel és kérdezd meg kit ajánlanak, árban csak Zsófinál jártam de egyáltalán nem vészes, főleg hogy nekem több elcseszett tetkóm is van (nem tőle ofkorsz), ezek után már nem érdekel mennyibe kerül csak ne égjen a pofám miatta.
2018. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!