Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fertőtlenítős Bepanthen...

T.Kitti12 kérdése:

Fertőtlenítős Bepanthen fakíthatja a tetoválást?

Figyelt kérdés
Kaptam egy útmutatót a kezeléshez mi szerint Bepanthennel lehet kenegetni, viszont más fertőtlenítőt is tartalmazó krémekkel nem, mert fakíthatja. A tetoválás előtt direkt elmentem a gyógyszertárba és kérdezték tőlem, hogy sima Bepanthent szerenték, vagy fertőtlenítőst, én meg utóbbit vettem, mert természetesnek tűnt hogy jobb ha olyat veszek. Most akkor kenhetem vele, mert Bepanthen, vagy nem, mert fertőtlenítős?

2019. jan. 20. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy baja lesz tole, arra figyelj, hogy ne kremezd tul, ne kend vastagon.

Igazabol a panthenol a lenyeg a kremben, es a sima Bepanthenben van a legnagyobb aranyban/legkevesebb folosleges plusz adalekanyaggal megfejelve.

Van pl Bepanthenre allergias vendegem, neki siman csak Panthenolt javasoltam, gyonyoruen gyogyult minden tetovalasa.

2019. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!