Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mell alá felirat férfiaknak?...

Mell alá felirat férfiaknak? Nőies szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos, én még eléggé zöldfülünek számítok tetoválás terén, egyetlen tetkóm van azt is már 12 éve csináltattam, egy kereszt a nyakam hátulján. Most elhatároztam magam, hogy csináltatok egy feliratot a bal vagy jobb mell, mellizmom alà. A felirat “ALEA IACTA EST” lenne. Szóval, én még férfiakon nem nagyon láttam mell alatt szöveget, csak mellen. Én úgy képzeltem el hogy, a bal vagy jobb mellizmom alsó körvonalához igazítva varratnám fel így kicsit felfele “kanyarodva”. Szóval ez szerintetek nem lenne nőies?

32/F



#tetoválás #szöveg tetkó
2019. jan. 21. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel kinek ki a nőies, meg mi nem? Oda tetováltass, ahol neked tetszik.
2019. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez természetes, hogy csak a saját tetszésem érdekel. De úgy értem hogy a köztudatban nőiesként van-e elkönyvelve?! :) köszönöm a választ mindenesetre:)
2019. jan. 21. 01:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttam már férfin és nem gondoltam, hogy meleg pedig viszonylag hamar rásütöm emberekre, ha úgy gondolom. Nem gáz sztem.
2019. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :)
2019. jan. 23. 00:16
 5/6 anonim válasza:

exatlon műsorban az egyik kihívónak (Gergő) van mellizom alatt római számos tetoválása, keress rá, és láthatod, hogy hogy néz ki és mennyire "nőies" (bár szerintem nem az)

;)

2019. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2019. jan. 29. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!