Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti hogy viszonyultok a tetovál...

Ti hogy viszonyultok a tetováláshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egyet, igazából nincs konkrét elképzelésem hogy mit/hova.De egy férfin hol látnátok szívesen egy tetkót?Én tobbynire elegáns/fiatalosnak mondanám az oltozkodesi stílusom meg olyan jófiús arcom van, szóval nem szeretnek ilyen halálfejeket/langokat/semmi durvát...

Talán egy madarat vagy vmi kissebb dolgot.


Szóval ha egy férfin például egy "lányosabb" tetkó van vagy akár tetoválás, akkor elítélitek vagy más lesz a benyomásotok esetleg pozitív vagy inkább negatív?



2019. febr. 3. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélek el semmilyen mintát, de azt igen, hogy nem tudom, mit, hova, de tetkó kell.
2019. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én majd olyan testrészemre akarok tetováltatni, amire büszke vagyok(pl a derekam) és nem szégyellek megmutatni viszont olyan elméletem is van, hogy inkabb egy olyan helyre, amire tornáznom kellene és akkor erősebben edzenék meg jobban vigyáznék rá, hogy szép legyen, hogyha megkellene mutatnom valakinek vagy kilátszik (pl a combom). Megpersze ahol jobban mutat.
2019. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 sokan azért varratnak magukra mert valami fontosat ábrázol esetleg érzelmi jelentése van.Mi a probléma azzal hogy csak azért szeretnek egyet mert nekem tetszik....
2019. febr. 3. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem negatív véleményem lenne egy lányosabb tetkóról, de a szokásos halálfej/láng/törzsi minták se jönnek be.


Kevés olyan tetkót láttam ami tényleg szépen ki lett volna dolgozva és illett is a viselőjéhez, az esetek többségében inkább pont azt látom hogy tucat tetoválást varratnak magukra.


El nem ítélek senkit miatta, emberileg nem lesz azért alacsonyabb a szememben mert szar a tetkója, de kevésbé vonzó így egy férfi külsőleg.

2019. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"hol látnátok szívesen egy tetkót?"


Ha téged ez érdekel, akkor a tetoválás nagyon nem neked való.

Mások iranyítása alapján módosítanád a tested? Ultraszánalmas. Nőj már fel, és ha tetováltatsz, magad miatt tedd, úgy, hogy neked tessen.

2019. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod mit és hova. A tetoválásnál pont az van, hogy te akarsz magadra egy akármilyen mintát. Ez olyan, mintha ruhaboltba mennék, hogy kéne valami. Nadrág, pulcsi, alsónemű? Nem tudom, valami ruha.
2019. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De egy férfin hol látnátok szívesen egy tetkót?"


[link]

2019. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férfiak általában vagy a vállukra vagy a karjukra szoknak tetováltatni.Persze lehet akárhova is,ahova csak szeretnéd,de ez a 2 régi klasszikusok.Ja és még annyit hozzátennék hogy:Csak akkor tetováltazsd magad,ha tudod mit szeretnél.Nemszabad bizonytalannak lenni,nehogy megbánd,mert az nemjönle csak úgy mint egy ragasztó 😂😂😂 Szóval gondold átt alaposan.
2019. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy férfin jól mutat háton , vállon , karon és mellkason a tetkó . Utóbbi azért praktikus , mert egyszerűbb úgy öltözködni , hogy el takard , ha épp nem akarod mutogatni . ( Mellesleg szerintem ott tud a legtöbb srácon jól kinézni .)

Én nem ítélem el azt a srácot akin lányosabb tetkó van , de valószínű , hogy nem fogom heteroszexuálisnak nézni ( csajozáskor elég nagy hátrány lehet , hamar be lehet vele kerülni a meleg barát zónába ). Egyébként a " lányosabb " minták egy részét lehet olyan stílusban is meg alkotni , hogy az férfiasabb legyen .

Ahogy írtad , lehet , hogy egy madár mintát választasz , abból sok mindent ki lehet hozni . A disneys kis madártól a nonfiguratívig bármi lehet . Ha találsz egy jó művészt aki jól eltalálja a stílust ami neked tetszik , férfias és még jól is mutatna rajtad , akkor valakinél még vonzóbb is lehetsz tőle .

Nálam egy jól eltalált tetkó sokat tud dobni a másikon első megítélésnél . :)

2019. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!