Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Heges lett a tetoválásom. Mit...

Heges lett a tetoválásom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 napja csináltam egy színes tetoválást a karomra,3 napig fóliáztam,rengeteg fehér trutyit adott ki a bőröm ez idő alatt (tudom hogy normális,nem tudom pontosan a jelensèg nevét),csak 3 nap után úgy döntöttem nem fóliázom,és szerintem nem töröltem le rendesen a trutyit,emiatt heges lett a felülete a tetoválasnak,kidomborodott,mert levegőt kapott..vártam vele 2napig,aztán raktam rá egy fóliát pár órára,akkor a hegek mintha kilyukadtak volna,és keletkezett pár lyuk,szerencsére a tetoválás nem lett foltos,csak a hegek visszanőttek,és most mintha egy külön felület lenne a tetoválason megszáradva..a kérdésem az hogy ilyenkor mi a teendő és elfog e múlni,lefog peregni a heg?

Már nyilván nem fóliázom,csak bepanthennel kenem.sok tetoválásom van már,tudom hogy kell kezelni őket,sose volt még ilyen problémám.



2019. febr. 5. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Bőrdoki!


És randa lesz!

2019. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem már aznap este levetette a tetkós a fóliát. Pont azért mert úgy bepálik, trutyis lesz és begyulladt. Jó, fólia nélkül is felülfertőződhet, mert sebnek számít, de annál tudsz vigyázni rá kenegeted, szárazra törlöd stb
2019. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a tetoválomnak elküldtem,aztmondta le fog peregni idővel,csak több idő,illetve egy piros rózsáról van szó,a piros nehezebben gyógyul..remélem így lesz :)
2019. febr. 5. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Na várj, azért nem mindegy, hogy heges vagy "ráncos a bőr felső retege" mint amikor ki van száradva :) így már okes
2019. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tetkoskent ezt eleg fajdalmas volt olvasni. Azt a foliat nem kellett volna ratenni miutan bevarasodott, sosem szabad visszafoliazni mar amikor akar csak par orat volt levegon sem.

A tetkod mar boven hamlas fazisban lenne, de valoszinuleg vastagon bevarasodott. Nem tudsz rola kepet linkelni?

Ha olyan var van rajta mint egy horzsolason lenne, akkor ne kenegesd es vigyazz hogy ne is aztasd le veletlenul, az par heten belul szep lassacskan lejon rola. A krem felo hogy felpuhitana aztan megint megszarad, megint felpuhul, nem tesz jot neki. Lassan dobja le igy a vart meg feszulni is fog, de meg mindig igy eri a legkevesebb kar a tetkot.

Ha csak kicsit vastagabb, akkor kenegetheted, de nem valoszinu, hogy 5 naposan mar annyit szamitana.

2019. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most olvastam vegig, szerintem jol mondta a tetkosod, kicsit tobb ido es lepereg rola.
2019. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!