Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem viszket, ez normális?

Nem viszket, ez normális?

Figyelt kérdés
Két napja csináltattam a bokámra tetoválást. Addig volt rajta fólia amíg hazaértem, azt mondták utána nem kell fóliázni. Kenem és mosom rendesen, de egyáltalán nem viszket vagy hámlik, hegeket sem vettem észre rajta.

2019. febr. 27. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd fog. Még korai. :)
2019. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Farmer alá sem raktam fóliát,de idegesít, hogy tapad a gatya rá, szerinted lesz ettől baja?

2019. febr. 27. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális. A gyógyulás 2-4 hét. A farmertől sem lesz, ha tisztán van tartva és a farmer is tiszta. Kenjed rendesen, ne száradjon ki, de ne is kend túl, mert felpuhul a bőr. Szóval csak vékonyan, de rendszeresen.

Amennyiben olyan munkád van, úgy érdemes azért inkább lefóliázni, ne tapadjon bele a sok kosz.

2019. febr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!