Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Motivalo idezet tetovalasnak?

Motivalo idezet tetovalasnak?

Figyelt kérdés

Valami olyat szeretnék, ami rovid, es egyszeruen benne van minden. Ami motival, ami arra osztonoz akarhanyszor elolvasom, h ne adjam fel es h kovessem az almaimat, es hogyan jussak a csucsra karrier terén.


Nem otleteket kérek, hanem abba a gondba utkoztem, h van egy par idezet amin regota agyalok es amik szoba johetnek, nagyjabol minde egyforman tetszene magamon, megsem tudok dűlőre jutni h melyiket válasszam. Volt mar valaki hasonló cipoben? Mi alapjan dontott megis?


(pl van osszesen kb 10 idezet ami nagyon tetszik, de ezt le tudom szukiteni olyan 3-4re, 3-4 az amit tenyleg akarhanyszor olvasok megfog es ugyanolyan jelentessel bir szamomra mindig). De csak 1 tetkot szeretnék, hogyan donthetnem el??


2019. márc. 31. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálnám, hogy a 3-4 közül elolvasnám az elsőt gondolkoznék rajta hogy ez tényleg motivál, tényleg minden benne van ami nekem kell, és hogy nem fogom megbánni, hogy ezt választottam. És ezt mindegyikkel végigvinném.
2019. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Kockadobással.
2019. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbáld meg összegyúrni az idézeteket. Így mégegyedibb lehet (habár nemhinném, hogy ez számít) és minden bennelesz.

Ez nem 5perc lesz, de nagyon jót lehetne belőle kihozni. Ha gondolod, segítek.

2019. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!