Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen sminktetoválót tudtok...

Milyen sminktetoválót tudtok ajánlani szemldöktetoválásra?

Figyelt kérdés

Eger környékén lenne a legjobb de ha kell Magyarországon bárhova elmegyek csak az eredmény tökéletes legyen. Már sok ideje gondolkoztam a sminktetováláson és meg is fogom csináltatni (akik erről le akarnak beszélni kíméljenek), csak a tökéletes helyet keresem hozzá, mivel nagyon perfektionista vagyok ebből a szempontból. Nem ár alapján, hanem munka alapján fogok dönteni de 50 ezer fölé nem vagyok hajlandó menni, már csak azért sem mert úgyis újra kell majd üttetni. Akinek van erről akár jó vagy rossz tapasztalata örülnék ha leírná nekem kommentben:) 18/L


(Aki úgy gondolja hogy hülyeség, meg természetellenes annak csak annyit tudok mondani hogy nézzen utána tüzetesebben a témának mert lehet 10 évvel ezelőtt egy fekete csík jelentette a tetovált szemöldököt, de azóta változott a világ és olyan természetes szemöldköket lehet varratni, hogy észre sem lehet venni hogy tetoválás. Az meg már másik téma hogy azok könnyen beszélnek akik természetesen dús és gyönyörű szemöldökkel születtek, de vannak olyan szerencsétlen emberek (mint én magam) akiket nem áldott meg a jóisten csak láthatatlan, vékony, szőke szemöldökkel. A szemöldök ad keretet az arcnak, és mindenkinek szíve joga hogy hogy változtat a saját arcán. Aki ezek után is kötözködni akar velem, ne fáradjona kommenteléssel. Köszönöm.)



2019. ápr. 30. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Pócsi Petra! Nézd meg a munkáit facebookon, instán, szerintem jelenleg ő az egyik legjobb Magyarországon. [link]
2019. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50 ezer alatt nem csinál senki szemöldököt.

Nézd meg Nitsch Bettina munkáját, ő 100 ért áll szóba veled. Nekem ő csinálta és gyönyörű lett!

2019. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, én Hollós Dórinál csináltattam a szemöldököm pesten az Essential Beauty szalonban.

Ha Eger, akkor Erdei Sára, ő pedig Dórinál tanult, nagyon ügyes ő is.

2020. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!