Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkó körüli zöld színű a bőröm?

Tetkó körüli zöld színű a bőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pénteken (7-én) tetkót csináltattam.

Normális ha kicsit szín játszos? 😄 Valahol rózsaszínes, de most sárgás zöldes. Normális ez? A srác szerint igen.

Illetve elég ha már csak mennem és este foliazom?

Köszönöm szépen

17/lány

És fekete freedom szó (ha ez esetleg kérdés. Negatív komment nem érdekel!



2019. jún. 9. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Gyakorlatilag egy véraláfutás keletkezik ilyenkor a bőr alatt, mintha beütötted volna. Lehet kék, lila, zöld, sárga stb, majd elmúlik.
2019. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A freedom szó nem normális szerintem.
2019. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első Köszönöm szépen. Megnyugodtam

Második; kinek mi :) amúgy ha nem tudod, szabadságot jelent.

2019. jún. 9. 21:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem nagativtan értettem
2019. jún. 9. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben minimális pirosodás lenne csak. Vannak érzékenyebb területek, pl a felkar belső oldala, nem tudom a tied hova készült. Ha véraláfutás szerű dolgot tapasztalsz, az valószínűleg a festék megfolyását jelzi a bőr alatt, ami nem fog gyógyulás után se elmúlni sajnos(túl mélyre ütötte a tetoválód). Kezelést illetően pedig azt kell tenned, amit a tetkósod javasolt. Ha nem mondott semmit, az sokat elárul róla, és igen ma elég már ha csak este fóliázod, holnaptól már este se kell. egy tetováló
2019. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elnézést azt nem írtam oda, de igen a kar belső felén van.

Igyekszek, hog rendben legyen, de csak izgul az ember. Ahogy most nézem normális.

De az is normális ha kicsit ilyen... Mint a könyveken a cím dombor tapintású, na olyan a tetkó :D

2019. jún. 10. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A domború bőr normális, minden tetkó ilyen az elején.

Majd miután teljesen lehámlik, el fog múlni.

2019. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Blowout (amikor a bőr alatt permanensen megfut a tinta) fekete pigment esetén általában kék, olyan hatású mintha egy nyomtatott papírra vizet cseppentenél.

Potenciális okai:

-rossz szögben vagy túl mélyre ment a tű (lehet a tetováló hibája, de ha ugrálsz akkor a tied is)

-kötőszöveti problémák, pl random kis zsírcsomag a bőr alatt, pl. testsúly ingadozás, idősebb bőr, diabétesz stb miatt

-olyan rész ahol eleve olya a bőr (pl talp, tenyér bőre, ajak belső része, ujjak között stb.


Az estek kb 99% ában lehet vele kezdeni valamit, pl másuk tintával rámenni, árnyékolni stb.


Zúzódás is lehet, ha érzékeny a bőröd.


Gyógyulás után (kb. 2.5 hét) már egyértelműen meg lehet mondani.

2019. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!