Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy héttel tetoválás előtt...

Egy héttel tetoválás előtt milyen krémet használhatok?

Figyelt kérdés
Szombaton csináltatom a legelső tetkómat. Olvastam a szalon oldalán, hogy előtte minimum egy héttel érdemes elkezdeni krémezni az adott területet, mert könnyebben dolgozik majd rá a tetováló. Azt viszont nem írják, hogy milyen krémeket használhatok. Próbáltam utánaguglizni, de ott meg inkább fájdalomcsillapító kenőcsöket ajánlanak közvetlen a tetkó kezdése előtt... Bepanthen plus van itthon de arról azt írják fakítja a tetoválást, így nem merem használni előtte sem. Sima illatosított testápoló jó lehet?
2019. júl. 1. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt amit normál esetben használnál.


Hacsak nem úszol tengervízben, égtél le rákvörösre, dolgoztál hypóval, stb. akkor nem kell aggódni.


Amit belülről tehetsz, az hogy az előtte lévő pár nap fogyassz alkoholt/drogot/gyógyszert (pl aszpirin) mert ezek vérbőséget okoznak, önbarnítót hanyagold (a fertőtlenítők oldják szóval azt éred el csak hogy fél órán át mosnak) és igyál vizet meg vigyél be elegendő kalóriát és tápanyagot. Ennyi 🤣

2019. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*NE fogyassz alkoholt, lol elírtam
2019. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. júl. 1. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima testápolóra gondoltak, mert jól hidratált bőrre egyszerűbb tetoválni. A folyadékbeviteled viszont ennél sokkal fontosabb, szóval csak igyál sok vizet és kenegesd naponta párszor testápolóval pénteke estig :)
2019. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!