Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek bal vagy jobb oldalt...

Nektek bal vagy jobb oldalt fáj jobban a tetoválás? Szeretnék egy tetkót a combomra, de nem tudom melyikre kéne, átlagos a fájdalomküszöböm.

Figyelt kérdés
Igaz hogy mindenkinek az egyik oldal jobban fáj? Mivel függ össze?

2019. júl. 23. 07:19
 1/6 Metionin ***** válasza:
82%
Nekem karon van de ott tök egyformán fájt mindkét oldalon.
2019. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy a bal vagy jobb comb lesz tökmindegy.


Keresd meg a medence csontod, kösd össze gondolatban a térdkaláccsal...

Érzékenység kérdésében comb belső fele kb a közepétől kezdődik. A belső rész és a bikini vonal kellemetlen a külső meg az egyik leginkább tűrhethő rész.

Csajokon általában kevésbé fájdalmas tapasztalatom szerint.

2019. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a combom elülső részén lenne, középen
2019. júl. 24. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Tetovalokent nem tudom megmondani hogy a klienseimnel mennyire mas a ket oldal, de magambol kiindulva (nagyon sok tetkom van) talan a jobb oldalamon levo tetovalasok kevesbe fajtak. De akkora kulonbseg nincsen, inkabb attol fugg hogy milyen allapotban vagy eppen akkor lelkileg es fizikailag.
2019. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sokan mondták, hogy az egyik oldal kevésbé fájt nekik, akkor ezek szerint ez nem mindenkire igaz.
2019. júl. 25. 07:14
 6/6 anonim válasza:
75%

Szia

Nekem a jobb oldalam érzékenyebb sokkal, mint a bal. Jobban is fájt azon az oldalon. De a tetováló is mondta, hogy neki is sokan mondták már, hogy a jobb oldaluk fáj jobban.

Embere válogatja.

2019. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!