Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki egy 30-on...

Szerintetek ciki egy 30-on felüli pasinak, ha összejön egy 20 éves, szűz csajjal? Értékelni fogja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gáz...keress korodbelit
2010. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
ha 18 éven aluli lenne akkor lenne gáz... így nem (szerintem)
2010. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Szűcs Vivike ***** válasza:

Ha engem kérdeznél, azt mondanám: gáz...

De ez is csak nézőpont kérdése. Én eddig 3 pasival voltam(jelenlegi páromat is beleértve), de mindegyik nagyjából korombelinek mondható (+1; +2.5; +alig 1 év).

Szóval a példámból is látszik, bár nem vonzódom a hozzám képest túl idős pasikhoz, de azért nem árt ha úgy 1-2 évvel idősebb. Ez most lehet, h. sértő néhányotoknak, de komolyan érezhető, hogy kb. ennyivel vagytok lemaradva érzelmileg a lányoktól. Bár ez sem általánosítható, és mondható el minden pasiról.

Nem tudom milyen lehet egy idősebb, ergo tapasztaltabb férfivel, de ha így visszagondolok a szüzességem elvesztésére, hát talán jobb lett volna ha egy tapasztaltabb férfivel történik meg. Bár volt némi bája az ügyetlenkedésünknek, és aztán (akik emlékeznek az anál témában írtakra) pár év alatt hova jutottam (jó értelemben).

2010. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Ha mar ne haragudj,de hogy kepzeli itt valaki azt,hogy csak ugy altalanositgat,hogy erzelmileg lemaradottak a ferfiak?Attol fuggeltlenul,hogy te mar ilyen fokon erzed magadat erzelmileg bolcsnek,rengeteg,szamokkal kifejezhetetlenul sok no van,aki olyan tusko ilyen teren,hogy az mar szanalom.Ugyan igy ennyi ferfi is van.

Nem,ezzel nem arra akarok kilyukadni,hogy ez pont forditva igaz...hanem arra,hogy ugyan annyian vagytok ti is bunkok,mint mi.Egyikunk sem tobb swm kevesebb.Bocs,hogy igy kikeltem magambol,de utalom,ha valaki altalanositgat.

Hozzatennem,nekem 14-15 eves koromba 2.5 evig volt egy komoly kapcsolatom egy nalam 3evvel idosebb lannyal,aztan pedig volt meg egy nalam 5evvel idosebbhez is "szerencsem"!Ennyit arrol,hogy erzelmileg minden keppen elmaradottak par evvel a ferfiak a nokhoz kepest.

A par hsz-el elottem kommentelotol kerdeznem:


Ha tenyleg ennyire az a fontos,hogy mar nem szeretne kicsapongani a ferfi,aki veled van -mivel mar kinotte ezt az idoszakot- ,akkor gondolom te sem szeretnel mar nagyon keresgelni;szoval lehet hogy ot tervezed gyerekeid apjanak,nem?(ez csak egy felteves)Akkor nem gondoltal abba bele,hogy majd milyen erzes lesz az,amikor a gyereked el akar menni focizni,sorozni,ide-oda az apjaval,de o mar tul oreg lesz ezekhez es fizikailag mar nem lesz kepes?Mert mondjuk h te vagy 19 eves most,a baratod 32,akkormire a gyerek felnol,az apja mar 60 korul lesz,ha ugy szamolok,hogy par even belul mar akarsz gyereket.Ha kesobb akarsz,meg szarabb a helyzet.

Persze,tudom,a szerelmet nem lehet iranyitani,az jon magatol.Igy csak sajnalni tudom,akire igy tort ra.

Amugy meg,az emberi genekben benne van -olvastam errol,es lattam dokumentum filmet is rola- ,hogy mindig eleteros,magunknal egy-ket evvel idosebb/fiatalabb(nemtol fuggoen),imponalo kulseju tarsat keresunk magunk melle altalaban.Hogy megis miert van ez,ami van,nem tudom,de szerintem igen is Gaz!

Bocsanat ha valamit megsertettem azzal,amit irtam;ez csak a szemelyes velemenye egy erzelmileg tulsagosan is felfutott fiunak.

2010. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
11.36-os válaszolótól megkérdezhetem milyen idős?
2010. júl. 22. 13:49
 16/20 anonim válasza:
18 38 felállás?
2010. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az már sok!!!
2010. júl. 22. 17:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Attól függ, hogy érték vagy betegség ként tekint rá. A kor valóban "nem számít".
2010. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
17:18és a tiéd nem sok?
2010. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Persze,hogy megkerdezheted:)!

24 eves vagyok egesz pontosan 6 napja:)!Nem egy nagy kor,de errol a temarol egy eleg hatarozott elkepzelesem van,mert korulottem van egy jopar lany,akit ismerek es olyan pasikkal jarnak,akik az apjuk lehetne...igen,sokat vitatkoztam haverjaimmal errol a temarol,mert ugy tunik koztunk csak en gondolom igy,de hat Istenem,ez van.


Szep napot!!

2010. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!