Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » ÁÁÁ borzasztóan parázok az...

ÁÁÁ borzasztóan parázok az elsőtől mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyébként ha a fiúnak nem olyan méretes,akkor kevésbé fáj? értelms válaszokat lécci 17/L
2010. júl. 22. 17:00
 1/7 anonim válasza:
0%
Az alkohol feszültségoldó.
2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha parázol, akkor fáj. lazíts! szeress! engedd el magad! :)
2010. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
Szia! Ne aggódj, ha szereted, minden más el fog törpülni, és csodás élmény lesz! Nekem először egy 'méretessel' sikerült találkoznom, be kell vallanom, nagyon fájt, mikor átszakadt a szűzhártyám, de egyszerűen nem tudtam azzal törődni, mert amúgy csodálatos élmény volt. Az akkori barátom vigasztalt, hihetetlen aranyos volt, ha te is ilyen srácot fogsz ki, akkor nem kell aggódnod! Ami még fontos, hogy jól izgasson fel előtte ujjal illetve nyelvvel.
2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha a férfinak nem olyan méretes, az nem gond, mert kevésbé fogja feszíteni a hüvelyedet... De mi számít nem olyan méretesnek ?XD
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány és lány külömböző. Ismertem olyat is akinek fájt olyat is akinek nem. Nekem 3-4 alkalom után is fájt, utána otthagytam, mert rájöttem Ő volt a nagyon durva állat! Párom már rendes. :-)
2010. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez hogy ilik a szűzeséghez te lány???????????
2010. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de amúgy van akivel le fogsz feküdni a közeljövőben? :)) ha nincs akkor nem kell félni.

énis iszonyatosan paráztam, de egyrészt mire odajutottunk a barátommal, már eléggé bemelegítettünk és annyira felizgultam, hogy már csak arra tudtam gondolni, hogy gyerüüüünk:) a szex jó.:)

2010. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!