Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fizetnél 50 millió forintot,...

Fizetnél 50 millió forintot, hogy egy szűz lánnyal lefeküdjél?

Figyelt kérdés
A kérdés azért, mert Miss Spring 50 milliót kérne azért, hogy valaki elvegye a szüzességét.
2010. aug. 4. 10:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

még ha ő fizet akkor oké de azért fizessek 50 millát hogy 1 nyávogó vérző minden mozdulatomra magát elsíró ügyetlen fatörzset begrakjak


Hát NEM

2010. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egy vér profi csajért se fizetnék ennyit, sőt magáért a szexért se fizetnék semennyit nemhogy 50 milliót.
2010. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

valaki nyomjon már egy linket az aukcióhoz.


egyébként átszámolva annyi, dollárban (azoknak, akiknek ez a rendes fizetőeszköze) nem olyan hatalmas összeg. kifizetni sem az.

2010. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én azon merengek... ez a kis balga végig gondolta, hogy ha 30-50 millát fizet ezért neki valaki, akkor SEMMIRE NEM MONDHAT NEMET? Sok lány (pl. akik itt is vannak) jelzik, mesélik, hogy egy normál párkapcsolatban, gyengéd és együttérző sráccal is fájdalmas és nehéz tud lenni az első alkalom... ő vajon végiggondolta, hogy milyen alak fizetne ezért ennyit, hogy ő testileg hogyan fogja ezt megélni és hogy ez egy egész életre kihat rá? nem biztos, hogy egy szűz lánynak egy keményebb BDSM az első álma. Én úgy láttam a híradásokból, hogy ő valamiféle romantikus álomvilágban él, és azt képzeli, hogy egy ilyen felhívásra majd gyengéd, normális, szerető gazdag ember fog reagálni.. hát szerintem nagyon nem :(
2010. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

1. Szűz lánnyal? Max. ha ő fizet... a halálnak kell egy minden mozdulatra vinnyogó csaj, és még én fizessek érte? :O

2. Nem fizetnék lányért, nekem nincs szükségem k*rvára. Mert ettől ő az, ha szűz, ha nem szűz.

2010. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Én sem fizetnék, még akkor sem, ha megnyertem volna a 3 millát lottón.


Egy profi 10 ezerért van, tehát 5000 csajjal lehet lefeküdni ezért az árért, és azért egy szűz csaj, csak pénzért, valószínűleg fekszik, mint egy fadarab. Még sz**ni sem tudhat rendesen..

2010. aug. 4. 11:40
 17/26 A kérdező kommentje:
Továbbszámítva ha napi 3 prostival szúrnék, akkor is 4,5 év alatt fogyna el az 50 millió.
2010. aug. 4. 11:43
 18/26 anonim ***** válasza:
nincs olyan nő az unverzumban akinek ennyit fizetnék találok szebbet a következő bokorban pláne az usaban ahol van kb 4 nő típus és ebből 3cicababa,1 meg hétköznapi.
2010. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
kép nincs?
2010. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Arab olaj sejk adott már többet is szűz csajért - de nekik futja a milliárdokból.

22F

2010. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!