Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a szüzesség elvesztéséről,...

Ha a szüzesség elvesztéséről, az első alakalomról beszélnek bárhol is, azt miért mindíg csak a lányok szemszögéből tárgyalják?

Figyelt kérdés

Az nem fontos,hogy egy fiú,hogy megy bele?

szerelemből,piásan,fizet éte,hány évesen,milyen érzelmi háttérrel és indíttatással?

Jó,persze a fiúkba nem hatolnak be és nem vérezhet.

Attól még lelkük nekik is van.

Neki miért nem adnak tanácsot? Ezek szerint gyakorlatilag mindegy?


2010. aug. 5. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat érdeklik a szűz lányok. Minél ártatlanabb, úgymond kislányosabb annál jobb (persze nem rossz értelemben).

A nők meg tapasztalt pasit keresnek, aki nem bénázik.

Náluk az az előny ha ügyes.

2010. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert általában a lányok kérdeznek :) a fiúk max azt szokták kérdezni, hogy miképp elégítsék ki a lányokat. Nekik ez valahogy lelkileg nem annyira kétesélyes (vagy nem mutatják). A férfiak a szexet sokkal inkább fizikálisan élik meg, nem lelki szinten. És nekik nem fáj, nem lehetnek terhesek... hát ilyenek miatt.
2010. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak általában fáj, a fiúknak pedig nem.Valamint sok lánynak fontos hogy megfelelő személlyel veszítse el. olyannal aki iránt éreznek.
2010. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fiúk is írhatnak nyugodtan a szüzességes kérdésekhez. Lányok is szoktak olyan kérdésekre írni,ahol főként fiúk válaszát várják. Még sem oltják be őket meg ilyenek.

Amúgy miért hiszik azt a pasik,h a csajoknak mindig tapasztalt kell. Én úgy vagyok speciel,h nem kéne egy olyan pasi aki végig ,ment az egész városon és olyan pasit keresek most is aki vagy szűz vagy kevés nője volt és lehetöleg normális, én is szűz vagyok 19 éves létemre.

Amúgy sz.tem nagyobb a nyomás,mert amint elkezdünk nemi életet élni fent áll a terhesség veszélye,ami egyenlöre abszolút nem hiányzik, ne értsd félre szeretnék gyereket,d emost még terveim vannak, majd 5-6 év múlva.

2010. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!