Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap megujazott a barátom,...

Tegnap megujazott a barátom, illetve orálisan kielégitett. Rajta vegig rajta volt a nadrág, de ha esetleg magához nyult kozben, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aha
2010. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
terhes vagy!!!!!
2010. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ha susogós macis pujaró akkor igen
2010. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az igen komoly válaszokat..
2010. aug. 5. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
suliban nem tanítják már hogy ami kel a gyerkehez nem a gólya hozza képeld a mikulás se létezik CSAK ÉS CSAKIS AKKOR LEHET EGY NŐ TERHES HA A SPERMIUM (egyesszám) TALÁLKOZIK EGY ÉRETT PETESEJTTEL HA A SRÁC NADRÁGBAN VAN ÉS ELÖSE VESZI A FARKÁT HOGY A RÁKBAN ÉLENÉL MÁR TERHES HA BETENNÉ MEGÉ AKKOR SE LENÉL TERHES CSAK AKKOR HA ELÉLVEZ BENNED ÉS AZ EGYIK SPERMUUMA MEGTERMÉKENYÍTE AZ EGYK ÉRETT PETESEJTEDET nem lehet igaz hogy a mia fiatalok ilyen buták nem lehet sz terhes hogy a fenébe léne az mégis gondolkozzzál mieött felteszel ilyen hülye kérdést nem érdekel ha nem tartod hsznosnak a választ
2010. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
72%
*kiegészítés: a fogtündér sincs... (tudom, tudom... én is ma tudtam meg, azóta emos lettem, és (L) JUSTIN BIEBER!)
2010. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ezt a hozzászólást viszont hasznosnak tartom! igen nem voltam benne biztos de inkább felteszek egy hülye kérdést mint ne tudjam!

köszönöm!

2010. aug. 5. 20:25
 8/13 anonim válasza:
71%
én hozzám nem nyúlt, de tegezz nyugodtan :)
2010. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8asikrek fletűnően alacsony IQval.


tök jó, hogy ezt naponta legalább 5ször kell beírnom...

2010. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez már téll brutál xD de am, megsúgom, nagy csak elélvezéskor jöhet ki a farkából sperma. de mellékes, senki se lehet tökéletes, a kérdező meg végképp.
2010. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!