Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha több, mint 2 éve tampont...

Ha több, mint 2 éve tampont használok, átszakíthatta már a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 21:57
 1/10 Morcika83 válasza:
100%
igen
2010. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Terhes is lehetsz tőle.
2010. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, felkoppintott a tamponod. =/ ciki
2010. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Lehet h átszakította, de attól még szűz maradsz, mert a a szüzességedet akkor veszted el, ha lefekszel egy fiúval :)

nyugi:)

2010. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nem, nem veszthetted el a szüzességedet.

Nekem mindig extra sok menzeszem volt, mindig nagyobb tampont használtam, mint amit korom alapján javasoltak volna, de az első szex éppúgy fájt, és éppúgy véreztem, mintha még sohasem jártam volna "délen".


Ha el akarod veszteni az első fiúval kapcsolatos élményed előtt, hogy ne fájjon, amikor a sráccal vagy, próbáld vibrátorral. De jobb lenne, ha az első szexuális élményed nem egy géppel lenne :) Szóval várd meg a srácokat. :)

2010. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nikee165 válasza:
ugyanmár...ha egyszer is elolvastad volna a tamponban lévő használati utasítást akkor ott le van írva konkrétan...érdemes néha olvasni is ...akármennyire is figyelmen kívül hagyod!!
2010. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hagyjátok már folyton ezt a hülye szűzhártyázást. ki nem szarja le. nem attól vagy szűz, hanem attól, hogy megdutt már valaki vagy nem.
2010. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ja, de attól még ha a nőgyógyász meglátja hogy nincs szűzhártyád, és ott van melletted anyukád, jó azzal magyarázni hogy a tampon átszakította.
2010. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy átszakította-e vagy nem. Ha átszakította akkor örülök, ha nem akkor ezvan. Most nem értem miért kell ezen kiakadnotok :\ Csak megkérdeztem...

Amúgy igen kedves egyik válaszoló: elolvastam a használati utasítást- de te sem tudsz értelmes választ adni.


Többieknek akik értelmesen válaszoltak: köszönöm :) ment a felpontozás

2010. aug. 7. 18:56
 10/10 nikee165 válasza:

Kedves Kérdező!!Hogyha tényleg elolvastad a használatit akkor mért kérdezel olyat amit az is leír!!??

szerintem elég értelmes választ adtam...feketén fehéren levan írva hogy semmi köze a szűzhártyádhoz!!olvass!!

2010. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!