Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam ezt végig...

Hogyan csináljam ezt végig hogy ne okozzak neki csalódást?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek és Ő is viszont engem. A kapcsolatunkban már a szexre kerülne a sor de én félek. Ő azt hiszi hogy nem vagyok szűz és hiába mondom neki hogy az vagyok akkor sem hisz nekem, a volt "baráti társaságomnak" köszönhetően. Félek hogy ha lefekszünk csalódást fogok neki okozni mert azt hiszi hogy jó vagyok az ágyban pedig nem. Gondolkodok azon hogy előtte lefekszem valakivel csakhogy mégis tudjam mit és hogyan kell csinálnom. De nem akarom megcsalni. Tanácstalan vagyok és eluralkodik rajtam a félelem. A válaszokat előre is köszönöm. 17/L
2010. aug. 8. 03:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ő szűz? nagyon tapasztalt?

"azt hiszi hogy jó vagyok az ágyban pedig nem. " -mert ha nem tapasztalt,honnan tudná ki a jó az ágyban? amúgymeg nem fog csodálkozni ha kicsit zavarban leszel stb,hiszen te mondtad hogy első alkalom,és nem zavarta a dolog,max nem hiszi el (ami nem szép dolog, hiszen bizalom lenne az első, hogy elhigyjétek amit mond a másik, alap dolog,egy tartó oszlopa egy kapcsolatnak")!

2010. aug. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Káté Gergő válasza:
83%
hát figyelj ne félj attól hogy milyen leszel az ágyban,olyankor mind a két fél arra fog koncentrálni hogy jól csinálja-e vagy nem.. szerintem nem félsz csak izgulsz.Ne félj a dologtól. Én már tudom hogy milyen érzés..
2010. aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő már nem szűz és eléggé tapasztalt. De hiába mondom neki hogy szűz vagyok azt mondja hogy nem képes elhinni rólam, hogy az vagyok.( ezt nem bántásból mondja). Félek..mivel Ő ebben a hitben van és ha lefekszünk nem lesz gyengéd és nagyon fájni fog. Ezt nem akarom mivel ez lenne az első...amit emlékezetesnek szeretnék.
2010. aug. 8. 03:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne fekudj le elötte mással ha szereted ne csald meg jo lesz ne izgulj elsore mindeki béna egy kicsit :) 1 után rájon h tényleg szüzvagy és igazat mondasz neki :) szerintem nem okozol neki csalódást söt :) 21/f
2010. aug. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
bisztos gyengéd lesz ha meg nem akkor mondjad neki h lassabban :)
2010. aug. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Káté Gergő válasza:
83%
na hát ez esetben.. ha lefeküdtök próbáld ugy csinálni hogy óvatosan csinálja..legyél te is gyengéd.
2010. aug. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A barátod miért nem képes elhinni hogy szűz vagy? Miért hiszi hogy hazudsz? Én nem vagyok egy hisztis típus de k.rvanagy hisztit csapnék ezért, miért hiszi azt hogy hazudsz, a barátnője vagy higgyen már neked... Különben is miért hazudnál ilyenről.. Na meg a másik ha tényleg úgy gondolja h nem vagy szűz nem is lesz hozzád olyan gyengéd az elsőnél szóval mond meg neki hogy addig nem lesz szex amíg nem képes felfogni hogy szűz vagy mert nem akarod hogy rossz élmény legyen az első... Ennyi
2010. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefeküdtök, majd rájön, hogy tényleg szűz vagy, és arra is rájön, hogy bizony nem mindig kell hinni a haveroknak/ barátoknak. Nyilván tök jó csaj lehetsz, ezért nem meri elhinni, hogy még szűz vagy.
2010. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

NEkem a második fiú az életemben idősebb volt mint én, igazi jóképű menő srác, a csajok kedvence, és nagyon tapasztalt, gondoltam is hogy biztos jó lesz vele elsőre a sex. Aztán ő annyira izgult hogy ne okozzon nekem csalódást, hogy eléggé elbénáztuk:)

Szóval ne izgulj, lehet ő rajta se fog látszódni a nagy tapasztaltság, az meg nem baj ha rájön hogy te még is szűz vagy, legalább bocsánatot kér amiért nem hitt neked.

2010. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ne csinalj semmi rosszat :) Megfogja erteni :) Vele bujj agyba sztem :) Hülye ötlel megcsalni ilyesmiért wkit :)
2010. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!