Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jó ötlet, ha a...

Szerintetek jó ötlet, ha a pasimnak nem veszek ajándékot születésnapjára, hanem odaadom a szüzességem? 17/L

Figyelt kérdés
Már két hónapja járunk. Félek egy csöppet az elsőtől, és ezért megfogadta hogy kerek egy évig ő nem fog kezdeményezni semmit. Szóval szerintetek meg fog lepődni? Vagy fog neki örülni, amikor a szülinapján meglepem a szüzességem odaadásával?
2010. aug. 8. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ja süss neki egy jó steaket, vidd el a kedvenc akciófilmjére a moziba stb stb...


aztán szexelhettek utána :D legalább örökre emlékezni fog a tizen x edik szülinapjára :D

2010. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Ez szép ajándék,de ne rögtön szexeljetek hanem este ha van rá lehetőség csinálj egy gyertyafényes fürdőt,ahol meztelenül tudtok csókolozni és onnan az ágyba.Nekem volt ilyenbe részem,hát azt hiszem sosem felejtem el,nagyon nagyon jo vol,elkortyolgattunk egy kis pezsgőt ,huh szuper volt:D 20/F
2010. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

OFF utolsónak:


De édes vagy :)

2010. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát ha már veszel is vmit akkor tényleg valami szexxel kapcsolatosat. pl egy szexi hálóinget. Vagy süss neki egy tortát és gyertyafénynél szexisen elfekszel az ágyon a tortával. Esetleg tejszinhab, de gumi is legyen :)
2010. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
köss a derekadra egy masnit:)
2010. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

2 honap utan nagyon korai.Mondd ha a fo dolgot 2 honap utan kiprobaljatok kesobb mi lesz az izgi? kesobb milyen ajandekot adsz neki?...ha minden kiprobaltok az elejen uncsi lesz..de ti tudjatok.

jah es ha megkerdezik a szulei, csaladtagok h mit kapott szulinapjara mit fog valaszolni?

2010. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
a szülinapja áprilisban lesz szal neaggodj :P
2010. aug. 8. 19:42
 18/20 anonim ***** válasza:
Én van hogy egy héten többször is ajándék vagyok:P 24L
2010. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
majd énis az szeretnék lenni de most ez az első lesz szal :P .. még vmilyen tippeket is adhatnátok hogy hogyan csináljam, mert az biztos hogy nem r♫8gtön a szexel :) köszi
2010. aug. 8. 20:50
 20/20 anonim ***** válasza:
áprilisban??:D akkor csináld végig az egészet érzékien egészen melltartó bugyiig aztán hirtelen a szekrényekből meg mindenhonnan ugorjanak elő emberek és üvöltsék hogy április bolondja!!!!!:D amúgy meg már mindent leírtak ezzel kapcsolatban ez egy jó ötlet én is örülnék
2010. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!