Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdjek hozzá rávezetni...

Hogyan kezdjek hozzá rávezetni illetve hogy kezdjünk hozzá és mik azok amikre nem árt ha figyelek? . Stb? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Szóval pár hete egy koncerten összefutottam eggyik volt oszt.társnőmmel akit már egy ideje nem láttam a suli vége óta aki ráadásul nagyon édes,aranyos,kedves,vidám,mosolygós,szexy,dögös csajszi aki nem csak nekem de sztem nagyon sok fiúnak bejön na és akkor a koncert alatt és után elég jól eldumálgattunk meg elhülyültünk aztán elkezdtünk gyakran találkozgatni...programokra járni,kajálni...stb aztán a legutóbbi talin már rendesen csókolóztunk is elég sokat nálunk meg tapi,simogatás szval végülis járunk illetve én szeretném ha komolyabb lenne és nem csak alkalmi kapcsolat mert igaz hogy főként külsőleg jön be és csak utána belsőleg de mind2-en többet érzünk egymás iránt mint barátság az tuti és megbeszéltük illetve ő hozta fel hogy a szülei nem lessznek otthon jövő héten péntek-vasárnapig ráadásul bazi kertesház,kert,medence és hogy mi lenne ha ez idő alatt náluk lennénk kettesben persze mellette mennénk is ide-oda de sokat tudunk így náluk lenni kettesben aztán megkérdeztem hogy este hazakéne mennem vagy hogy lenne azt rámmosolygott azt mondta kicsit zavarban hogy éjszakára is ugyanúgy maradnék akkor már azt hogy így eggyütt tudunk aludni meg este úszni a medencében meg minden szval a fantáziám már a tetején van és nagyon örülök ennek meg fullra várom is főleg hogy ő nekem az első minden téren szval 99,9% hogy vele fogom elveszteni,ő nem szűz meg inkább tapasztaltabb is de szerencsére kicsit se zavarja hogy én az vagyok még meg sztem örült is neki mikor ezt elmondtam és tudom hogy ösztönösen kéne majd mindent csak eléggé parázok a bénázás miatt,a korai elélvezés miatt,milyen pózzal kéne kezdeni meg nem tudom hogy kezdjem majd őt rávezetni meg hogy szenvedélyesen inkább vagy játékosan,mi az amikre nem árt figyelnem,milyen fajta kotonokat vigyek...stb ezekben a tapasztaltabbak tudnának segíteni?Meg lehet hogy túl előre szaladok de nem baj hogy azon gondolkozok ez alatt a 3 nap alatt milyen helyeket lenne jó "felavatni" vele a házban,ház körül?Am én legelősször nem pont az ágyra gondoltam hogy ott kéne hanem a nappalira mert elég tágas a nappalijuk,meg van kandalló+lehet sötétíteni azt a kandallót begyújtani+zenét kapcsolni+van egy nagy kanapé és ott...mindezt első nap gyertyás vacsi után meg lenne pezsgő max bor és utána átvonulni a nappaliba...Szerintetek így jó lenne vagy tudnátok pár tippet,ötletet adni?

Kérlek ne bunkózz mert fontos számomra!

19/F(novemberben 20)

Ő 20/L(novemberben 21)


2010. aug. 8. 20:54
 1/10 anonim válasza:

a legfontosabb, hogy ne izgulj:)és minden menni fog simán!sok sikert!

22/l

2010. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Olyan csajjal ne kezdj ilyen dolgokba, aki kinevetne ha bénázol. Szóval vagy drunk v. komoly kapcs. Am t eértelmes gyerek vagy, hagyd az ösztöneidre.
2010. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

21:05

Köszi de ha bénázok nem fog nevetni,ő nem olyan ahogy így jobban megismertem utóbbi időkben.

2010. aug. 8. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
elsőnek amikor olvastam azt hittem, hogy olyan 15-16 éves lehetsz, aztán meglepődtem egy kicsit :D
2010. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
15-16-nak?Miből?
2010. aug. 8. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:

mert ők szoktak ilyeneket írni

bocsi, ha megbántottalak

2010. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi probléma csak lazán és minden ok lesz. Tudja is mi a helyzet veled így nem fogsz bénázni, mert nem lesz mire rágörcsölnöd nem lesz teljesítménykényszer mint ha azt állítanád, hogy egy tapasztalt bika vagy aztán meg para és blokk. Gumiból vegyél több félét aztán gyakorold otthon a beöltözést. Sok sikert és sok szerencsét, hogy hosszú és tartalmas kapcsolatod legyen.


27/F

2010. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kössz szépen:)Am az jönne be leginkább a gumi felhúzásnál ha ő húzná fel nekem:$ Erre megkérhetem őt már elősször is?Ha csupaszra borotválom le a farkamat meg a golyóimat az úgy jó nem?
2010. aug. 8. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen volt?
2010. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

00:39

Nagyon jó volt minden bár én úgy érzem hogy mégjobb volt mint amilyennek elképzeltem:)Volt pár bakizásom meg érdekes volt de azóta még annál jobb mert azóta is eggyütt vagyunk szerencsére és gyakorolgatunk:$:)

2010. okt. 26. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!