Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség 20 év felett lányokn...

Szüzesség 20 év felett lányoknál. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép csinos lány, sok fiú odavan érte, de még szűz. 21 éves. Vannak is kapcsolatai, de 2-3 hónapig tartanak, a pasijai miatt azért mert nem akar velük lefeküdni.

Azt viszont nem értem, hogy ez a leányzó miért nem hajlandó lefeküdni senkivel. Van hasonló cipőben járó hölgy itt? Ha igen, leírná mi az oka annak, hogy jobbnál jobb lehetőségei vannak, még sem fekszik le az aktuális párjával?


2010. aug. 12. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
félelem, gátlások, frigidség.
2010. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Én is 20 éven felül vesztettem el, mert nem voltam szerelmes. Szerintem érzelem nélküli szeretkezés nem ér semmit.
2010. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Megfontoltság, elvek. Van aki kivárja a szerelmet.
2010. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szűzen akar férjhez menni, ő a leendő férjének tartogatja magát.

Régen ez nem vetett volna fel kérdéseket a gyakorikerdesek.hu-n, bár akkor nem volt még web...

2010. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem találta még meg az igazit. Sok manapság az olyan lány, aki kb.15-16 évesen veszti el.

Lehet hogy arra a pasira vár, aki elveszi feleségül.

Bár, ritka az ilyen...

2010. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. igazából azért kérdezem, mert úgymond a mai világban én ezt furcsának találom. Persze én sem támogatom, hogy 15 év alatt bárki elveszítse, csak furcsa nekem. :)


Üdv

2010. aug. 12. 12:56
 7/26 anonim válasza:
100%
Valószínűleg egyikükbe sem szerelmes igazán, csak azért megy bele a kapcsolatokba, hogy ne legyen mindig egyedül. Egyébként én 19 vagyok és szintén szűz, lehet, hogy ez manapság már "furcsa", de én is valaki olyannak tartogatom, akit majd igazán szeretek, és vele képzelem el az életem.
2010. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik ez a hozzáállás. tartsa is meg a szüzességét addig, amíg meg nem találja az igazit és annak adja oda magát, akit tényleg szeret. nem csak egy kósza kalandozás és játszadozás miatt...
2010. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
84%
:) Talán vallásos. Aki hittel él, Istennel, olvassa a Bibliát és szeretne Istennek tetsző életet élni, szűz marad az esküvője napjáig.
2010. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 20éves vagyok, és szűz.

Azért nem fekszek le senkivel, mert én félek hogy arra megy.

Akik 3hónap után dobnak annak még örülök is mert sok jelét mutatta hogy arra a célra szeretne csak.

Ha a fiú vár minimum 6hónapot akkor azzal talán megtörténik.

2010. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!