Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor először szexeltünk a...

Amikor először szexeltünk a barátommal, fájt és véreztem is. Ez így lesz a következő alkalmaknál is?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.
2008. dec. 11. 17:14
 1/8 anonim válasza:
17%
elösször szexszeltél?
2008. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szűz voltál? Ha igen,akkor ez így normális. Lazulj el jobban,és akkor majd jobb lesz!
2008. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, szűz voltam. a következő alkalommal mennyi a valószínűsége hogy vérezni fogok vagy fájni fog? ha ellazulok kellően akkor nem lehet gond?
2008. dec. 11. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ellazulsz nem lesz gond,nyugi. Vérezni lehet hogy fogsz,de nem valószínű.
2008. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem az elsö alkalommal.Másodiknál már nem viszont akkor is fáj elöször.De ck amig be nem hatolt teljesen utána már ment minden jol.Harmadik alkalommal meg már nagyon nagyon jo volt. De ez persze ember függö:)
2008. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én az elsőnél sem véreztem, az első kettő fájt egy kicsit, de a harmadiknál már el is tudtam élvezni:)Ne aggódj hamar belejöttök és nagyon jó lesz:D

2008. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azóta megvolt a következő és .. egészenmás. (:
2008. dec. 13. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van így. Nekem először minimálisan fájt, nem véreztem. Másodjára már orgazmusom is volt :) Az esetleges kellemetlenségen meg segíthet a síkosító.
2008. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!