Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól, hogy római katolikus...

Attól, hogy római katolikus vallású vagyok előbb elveszíthetem a szüzességem mint ahogy házasodom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 22:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha hithű katolikus vagy, a házasság előtti és azon kívüli, nm utódnemzés céljából fenntartott szexuális kapcsolat olyan bűn, amiért a pokol tüzén fogsz égni (vagy legalábbis ettől fogsz rettegni egész életedben). De ha a vallásos fasságokat félretesszük, veszítsd el minél hamarabb, jót tesz majd ;) Persze nem érdemes egy útmenti lotyóval, jó, ha az ember kivárja az első olyan partnert, akiben megbízik és valamennyire szereti is.
2010. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
én speciel gyűlölöm az egyházat és az egész bűnrendszerét úgy, ahogy van. Mi értelme annak, hogy megszületsz és ha nem leszel jó akkor a pokolban fognak egy üstben kevergetni? Hozzátenném, hogy római katolikusként vagyok megkeresztelve... Hiszek istenben, de nem ebben a hülye mesében, amit ezek kitaláltak.
2010. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
vallás :(
2010. szept. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"Ha hithű katolikus vagy, a házasság előtti és azon kívüli, nm utódnemzés céljából fenntartott szexuális kapcsolat olyan bűn, amiért a pokol tüzén fogsz égni (vagy legalábbis ettől fogsz rettegni egész életedben)"


igen ettől fogok rettegni

2010. szept. 4. 09:20
 15/27 anonim válasza:
51%

Ha nem akarsz pap lenni vagy ehhez hasonló akkor igen.


Mert állitolag a katolikus papok nem házasodhatnak és nem szexelhetnek :))) Jó szar már nekik. :))) :SS

2010. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%
"igen ettől fogok rettegni" - nem érdemesebb kihasználni azt az időt, amit a Földön töltesz élve? A mennyországban úgysincs szex, szóval k.rva sokmindenről lemaradsz így :S
2010. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
9%
főleg h nincs mennyország se...lolmár...
2010. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha mégis van, akkor csak homárok vannak ott, úgyhogy ha égsz pokolba is kerülsz, de legalább ott dögös ördöglányok vannak. Mindenki eldöntheti hogy melyik a hívogatóbb :D
2010. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
86%
értelmezés kérdése, szerintem nem kell ennyire komolyan venni a dolgot... itt nem arról van szó, hogy házasság előtt semmi szex, hanem arról, hogy lehetőleg ne feküdj le csak úgy fűvel-fával. egyébként miért is gyónnád meg megbánás nélkül?:P
2010. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
58%

A helyzet az,hogy házasság előtt nincs szex!:)mivel az paráznaság és a paráznaság bűn,akinek bűne van bizony nem felfele megy hanem lefele és ez nagy különbség...

Egy tanács,olvass BIBLIÁT ;)

2010. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!