Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem élvezem az önkielégítést,...

Nem élvezem az önkielégítést, miért? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nem élvezem az önkielégítést,csupán az orgazmus pillanatában van egy halovány érzés,de egyébként semmi élvezetem nem lelem már benne egy pár hónapja,mitől lehet ez?!Ja és nincs barátnőm!

Ja és szoktam fantáziálni,még mielőtt valaki ezzel jönne!


2010. szept. 9. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kimaradt. Hány éves vagy?
2010. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok!
2010. szept. 9. 21:31
 3/18 anonim válasza:
100%
Ne higgy nyálasnak, de szerintem érzelem nélkül sosem az igazi. Nálad ez lehet a probléma. Ha adatik lehetőség, hogy csajod legyen, változni fog.
2010. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Captain Frájer ***** válasza:
52%
Tedd le a dörzspapírt, lehet segíteni fog.
2010. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges szerintetek,hogy kiégtem,tehát meguntam?Ilyen létezhet?
2010. szept. 9. 21:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha unaloműzésből csinálod, akkor lehetséges.Felejtsd el és ne csináld,csak majd ha eszedbe jut azért mert jó lenne.
2010. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így akkor amikor minden nap csináltam,akkor is ha nem kívántam.Olyan megszokottá vált a dolog,és nem is volt olyan jó.Hagy ki pár napot és akkor csináld megint,ha már nagyon vágysz rá.
2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, a farkam már punciért "ordibál". Orgazmusom szinte nincs is.

21F

2010. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Vmit xarul csinálsz, vagy lelkibeteg vagy.



Tipp:


Egyél:


zellergumó levest, csípős sült csirkecombot, mézes fahéjjas mártással.


Ja és menj emberek közé.

2010. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Valószínű az van Veled, amit az egyik hozzászóló is írt, és amit én is érzek, hogy párkapcsolatra vágysz.

Nálam is ugyanezek a tünetek, max. spricceléskor érzem, hogy jó. Előtte nem annyira élvezetes, utána meg pláne nem. Szinte rosszul vagyok, hogy nem volt még barátnőm.

2010. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!