Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elkapkodtam az elsőt. Túl...

Elkapkodtam az elsőt. Túl lehet ezen tenni magam?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, körülbelül 2 hete egy hegyi faházban elvesztettem a szüzességem. De nem így akartam:( Romantikát szerettünk volna mindketten, de csak ránkjött, és megtörtént :/ Gyors volt, és nem is volt hangulatos. Közben mégis volt benne valami jó. Tudom, hogy ezígy furcsa, de nem tudom megfogalmazni, szégyenlem hogy nem találok szavakat=D az a baj vele, hogy nem volt olyan, amilyenre vágytam volna. kicsit inkább ösztöni volt :/ és dühös is vagyok magamra, mert ennyire nem tudtam parancsolni a vágyaimnak, és úgy érzem, elkapkodtam, pedig mielőtt megtörtént, az volt az érzésem maximálisan, hogy itt az ideje, nincs miért tovább várni, és nagyon akarom. De rögtön utána szégyenleni kezdtem magamat :( Pedig nagyon szeretjük egymást, és többször kérdezte, hogy jól vagyok-e, vagy nem bántam-e meg. És azt mondtam, nem bántam meg. Valahol ez igaz is, hiszen vele lehettem, neki adhattam magam. De mégis valahogy nem volt az egész rendben:( Mit lehet csinálni ez ellen a folytonos feszültség ellen?

Én 17/L vagyok, ő 19/F.

ne haragudjatok a hosszú szövegért, és ha válaszoltok, akkor köszönöm!:)


2010. szept. 19. 14:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Ne légy mérges magadra! ) 9hónap az sok idő. :) Már nem tudtad türtőztetni magad, lehet hogy olyan helyen történt meg, amire pont nem számítottál, de legalább azzal akit mindennél jobban szeretsz! :) Szóval fel a fejjel.:P


E.

2010. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Vedd úgy, hogy azt csak álmodtad, és a neked következő lesz az első.

Ha az sem sikerül, akkor a pasit is csak álmodtad, majd egy másikkal.

Ha azzal sem menne, akkor te magad is csak egy álom vagy.


Aztán ébredj fel, és fejtsd meg, mit akartam mondani.

Ha sikerül, akkor gratulálok, mert nekem fogalmam sincs

2010. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elsőnek nagyon köszi:)
2010. szept. 19. 14:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem nem kapkodtad el.. 9 hónapja jártatok,és a fiú is ennyit várt rád,utána kérdezgett hogy nembántad-e meg,figyelt rád, szerintem,szerencsés lány vagy :) az hogy a helyszín nem épp egy gyertyafényes szobában,rózsaszirmokkal az ágy körül történt meg,az csak részlet, mert enélkül is jól éreztétek magatokat. meg ahogy te is irtad,abban a pillanatban ugy érezted hogy nemkell tovább várni. kár ezen rágódnod :) max. a következőt megszervezed egy kicsit romantikusabbra :) tényleg ne aggódj...:)
2010. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a problémát, de az első alkalom szerintem mindenkinél hasonlóképpen történik. Az, hogy nem olyan volt, mint ahogy vártad az természetes, mert azt se tudtad, hogy mit vártál. Hidd el a legközelebbi alkalom már jobb lesz.
2010. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, rendesek vagytok :) huuh :D kicsit meg is nyugodtam. :)
2010. szept. 19. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, drágám! Szerinted hány lány lenne a helyedben?

Jártok már 9 hónapja, ami nagyon hosszú idő, kicsit furcsállom is, hogy nem előbb történt meg. :)

A spontán dolgok mindig jobbak, mint az eltervezettek, ez tapasztalat. Akkor csak úgy jön és megtörténik, nem görcsölsz rá, csak azon kapod magad, hogy megtetted. Nem tudtál ellenállni, 9 hónap után nem is csodálom. :)

Nem az a fontos, hogy nem úgy történt, ahogy eltervezted, hanem hogy azzal tetted meg, akit igazán szeretsz. :)

Szóval nyugodj meg és légy büszke! :)

18/L

2010. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
óó :) olyan rendesek vagytok!
2010. szept. 19. 15:14
 9/12 anonim ***** válasza:
2. elmebeteg de teccik :D
2010. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a hülyékkel, tényleg szerencsés vagy a barátod nagyon szeret. :)

Hidd el a mai világban nagyon szép "körülmények" között vesztetted el, 9 hónap azért nem semmi........

Remélem én is kifogok egy hasonló párt :)

Sok sikert a továbbiakban is

19L

2010. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!