Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy kicsit ittas a lány...

Ha egy kicsit ittas a lány akkor kevésbé fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
természetesen nem olyanra gondolok h buliban hót részegen elveszteni hanem a barátoddal otthon, csak azért a pia egyrészt segít leküzdeni a gátlásokat is. vélemények, tapasztalatok?
2010. szept. 27. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
sőt,ha betépett akkor még egy péklapátot is feldughatsz az ánuszán ,fájdalommentesen
2010. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hahahahaha :D:D:D:D
2010. szept. 27. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mis is iszogattunk előtte anno egy kicsit:D

Szerintem jó ötlet,ahogy írtad ellazul tőle,jobb lesz a hangulat.

De azért te ne igyál túl sokat nehogy az este rovására menjen:))

Ja és ne valami haverokkal közös bulizás legyen,hanem kettesben.Frissen mosott Lenor illatu ágynemű,pezsgő,zene,vacsi stb :D

2010. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jaja énis arra gondoltam:D és persze nemis mattrészegen:D de azért legyen bennem vmennyi:D

köszi a választ

2010. szept. 27. 18:44
 5/11 A kérdező kommentje:
ja amúgy lehet félreértettétek, lány vagyok:D
2010. szept. 27. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaaa az más,bocsi:D

Hát én csak a saját esetem tudom leírni,nekem nem fájt egy kicsit sem így.Másnap volt egy picit kellemetlen.Olyasmi mint a menstruációs görcs,de aztán ez is elmult.

2010. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

okés:)

köszi:D

2010. szept. 27. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
igyatok pl egy fél dl vörösbort,attól tuti nem rúg be senki
2010. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Szóval te vagy a beszari maca aki félelmében az alkoholhoz menekül.Nem mersz kiállni tiszta öntudattal a vártára,mert félsz hogy összeroppansz.Ha még a saját tudatodtól is félsz,akkor mi lesz veled az életben.Mindig felhajtasz egy pohárkával amikor minimális stressz ér,aztán csak elmegy valahogy gyámoltalan nyuszi életed.Vackold be magad az üregbe egy üveg borral,és nézz kifelé a világra félénk piros nyuszi szemekkel.


[link]

2010. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
WTF? Ez nagyon beteg:DDD Tiszta Csernus.
2010. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!