Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baráti ígéret: ha 18 éves...

Baráti ígéret: ha 18 éves korunkban is mindketten szüzek leszünk akkor lefekszünk egymással, hogy elveszítsük. Vélemények?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és van egy 16 éves fiú barátom (csak barátok vagyunk) Nekem más típusú fiúk jönnek be, neki pedig más típusú lányok. Egyébként nagyon megbízható, jószívű fiú. Arra gondoltunk,hogyha 18 éves korunkba is szüzek leszünk akkor lefekszünk egymással. Ha nem találjuk meg a szerelmet, akkor még mindig jobb baráttal elveszíteni,mint egy éjszakás kalanddal. Mi erről a véleményetek?
2010. okt. 8. 22:02
1 2
 1/18 Kamuuu ***** válasza:
72%
2010. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajjjajjjj ez felejtsétek el.....:)


Lehet hogy 18 éves korotokig szüzek maradtok de elég kicsi rá az esély hogy majd pont egymással...


Nameg ezek az előre tervezett "szüzesség elvesztéses" dolgok balul sülnek el....

2010. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
akkor már minek várni?
2010. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
16 évesen még nem kell túlesni az elsőn, várunk az igazira =)
2010. okt. 8. 22:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
:D én is megbeszéltem ezt az egyik ismerősömmel,még mikor 14 évesek voltunk,visszagondolva nagyon vicces:D természetesen nem lett belőle semmi.
2010. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
ennyi a szabadidőd? plusz még ennyire hülye is vagy? xD ha nem jön össze mért kell 18 évesen elvesziteni??.... késöbb nem ér rá? Lödd le magad;)
2010. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
18 évesen is egy gimibe fogunk járni. Van egy baráti kör az osztályban és velük együtt járunk mozizni,plázába stb. de nem ismerkerünk meg új embereket így nem tudom,hogy lehetne valakink :/ Elég valószínünek tartom,hogy két év múlva sem találunk így senkit.
2010. okt. 8. 22:18
 8/18 A kérdező kommentje:
Később nem ér rá,mert a szüzesség sokakban gátlásokat okoz egy bizonyos kor után...
2010. okt. 8. 22:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Házassággal, negyvenévesen még lenne valami értelme.
2010. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
csak nehogy megbándd ha majd jön Az igazi és már nem tudod neki adni...
2010. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!