Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan oldal ahol normális...

Van olyan oldal ahol normális lányok közül lehet válogatni szüzesség elvesztése céljából?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
társkeresö.de ott sem egy "ok" gomb megnyomása után fog mellédfeküdni az adott lány.
2010. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
persze: menyország.com XD
2010. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De nagy kocka valaki :D
2010. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
beszamolok.hu
2010. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Én legalábbis innen szerváltam az öcsémnek nőt a 17. szülinapjára.

Hogy örült neki a kis ''r.hadék''... XD

2010. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"normális lányok közül lehet válogatni szüzesség elvesztése céljából" Hát én jól megöregedtem, a hippikorszak ehhez képest piskóta volt :-)
2010. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

hány éves vagy? szüzesség elvesztése céljából??

ez szánalmas

bármelyik sarkon találsz, gyönyörű első alkalom lesz:)

2010. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, h te mekkora egy gyökér vagy! Ha nem úgy kezelnég a lányokat, mint egy tárgyat, ami szüzesség elvesztése céljából találtak ki, találnál egyet a környezetedben.
2010. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úrik*rvás honlapon válogathatsz kedvedre. Az útszéli lotyókkal ellentétben ezek nagyon ízléses, szép és kultúrált nők. Csak kicsit drágák (olyan 30 ezer egy alkalom).
2010. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán hány éves vagy? Ne akard elkapkodni a dolgot mindenáron. Volt egy fiú ismerősöm, aki 18 évesen állandóan azon ügyködött, hogy elveszítse a szüzességét. Persze senki se akart vele így összejönni, amit ő úgy fogott fel, hogy a csajok nem bírják a szüzeket. (Erre én vagyok a legjobb ellenpélda.) Aztán amikor lemondott az egészről, és nem erre koncentrált folyton, összejött egy lánnyal, akivel ráadásul szeretik is egymást. Már nem bánja, hogy előbb nem jött össze neki. Különben az én második barátom is szűz volt még 18 évesen, és én direkt örültem ennek.
2010. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!