Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a jobb? Lányok fiúk vélemén...

Mi a jobb? Lányok fiúk véleménye egyaránt érdekel! Ha egy 21 éves srácnak még nem volt párkapcsolata, de aztán lesz egy, mi a jobb, ha elmondja a lánynak, h ő az első vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Mert ugye, ha igen, lehet, h otthagyja, ha meg nem, akk vszínű kiderül, és akkor meg azért hagyja ott, mert nem volt őszinte. Viszont sokan mondják, h nem feltétlen tűnik fel még így sem, mert új kapcsolat elején eleve mki görcsösebb minden téren. Tanácsok?
2009. jan. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a dolgot,mindneképpen mondd el.Ha eddig nem volt kapcsolatod,akkor is a bizalom az alapja.Ha ő is komolyan gondolja,tetszel neki,nem fog ezért kidobni,viszont ha a pofájába hazudsz és kiderül,akkor igen.Egyébként szerintem ha más nem szex közben ki fog derülni,ezért az én tanácsom,hogy mondd el,nem gáz ez,jó az őszinteség.
2009. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem muszáj az első randikon közölni. Ha már kialakult egy bizalmi viszony, és az exekre kerül a sor (mármint, hogy arról beszélgetnek), akkor viszont már érdemes elmondani, hogy korábban még nem volt komoly kapcsolat... és akkor lehet beszélgetni az okokról is.
2009. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy romantikus pillanatban közöld vele hogy: "sosem hittem volna hogy valaha is fogok így szeretni bárkit is/azt hittem soha nem leszek igazán szerelmes!" meg fogja hatni :) (17/f)
2009. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
mindenképpen mind el neki szerintem. engem nem zavarna ha egy srác, akivel randizok elmondaná, hogy nem volt még párkapcsolata, de ha hazudna akkor nem tartanék tovább igényt az ismeretségére...főleg ha később derül ki
2009. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el neki. Persze ne az első randitokon, de ha már jobban ismeritek egymást, és szóba kerül a téma, akkor valld be nyugodtan. Engem nem zavarna egyátalán.
2009. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint te, pont abban a korban. El kell mondani mindenképp, de nem túl korán.
2009. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia! Sajnos én is ezzel vagyok bajban, csak én 23 vagyok és nő közelében sem voltam még.. nagyon elvagyok már keseredve emiatt... tanácsot sajnos nem tudok adni ebben

üdv

2009. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!