Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha buliba vesztem...

Nagyon gáz ha buliba vesztem el a szüzességem? (lent)

Figyelt kérdés
bulikba sokan akarnának velem már...csak még szűz vagyok,és nem engedek nekik jóformán semmit:S és nem akarom hogy ez így maradjon.;) szal,nagyon gáz lenne? mivel a srác csak megb*szni akar,akkor durva is lenne? fájna? :)
2010. okt. 23. 00:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Szívesebben mondanám azt hogy gáz, vagy ha nem is ezzel a szóval akkor inkább úgy hogy szánalmas, de mindennek van oka.

Én pl buliba csókolóztam először.

2010. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Védekezzetek gyerekek!!!!
2010. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

ha úgy akarsz járni mint azok a csajok amiket az osztálytársam dönget meg ilyen bulikban akkor hajrá!

Csak halkan:ők nem arra mennek h a lány élvezze hanem csak ő.Ha neki elég lerugja az ágyról és ehhez hasonló.

De ha Neked tetszik,akkor hajrá baby!ki ne hagyd..

2010. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
100%
Szia! eléggé gáz bizony. szerintem olyasvalakivel veszítsd el, akit szeretni is fogsz és te is tudod, hogy ő is szert téged, hidd el komolyan mondom, ha tehetném, én újra átélném az egészet, de már nem úgy mint régen, én egy házibuliban veszítettem el 16,5 voltam,habár a barátom volt a srác, de megbántam nagyon nagyon, hidd el, hogy nem veszítesz semmit azzal, ha vársz még az igazira, hogy valóban csodálatos legyen a dolog, hogy egy olyan fiúval legyél, aki odafigyel rád, a körülmények meghittek és nincsenek külső zavaró tényezők, legyen olyan valaki aki nem csak jól meg akar döngetni, mert akkor lehet, hogy nem is lesznek jó emlékeid róla és nem is lesz az egész kellemes, ne azért akard, hogy mihamarabb, túl legyél rajta, hanem azért, hogy emlékezni tudj rá, milyen jó is volt, ha elhamarkodod, lehet, hogy tapló lesz a srác és nem érdekli, ha fáj vagy ilyesmi, viszont, ha egy biztos kapcsolatban vagy, akkor csak is jó lehet és majd mosolyogva emlékezel az egészre, azért is jobb egy biztos kapcsolatban lenni, mikor a szüzességed elveszíted, mert így a következő alkalom is vele fog megtörténni, és az már sokkal jobb lesz és szebb, kevésbé fog fájni és akkor legalább tudod, hogy van kihez viszonyítani, nem jó egyik alkalmi partnertől utána menni egy következőhöz. 24/L
2010. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
de én már unom hogy az vagyok..:S úgy érzem hogy felkészültem rá,viszont komolyabb kapcsolatot nem akarok még 15 évesen,és akkor hogy veszítsem el a "párommal"...??
2010. okt. 23. 00:56
 6/39 A kérdező kommentje:

meg buliba nem totál idegennel lenne:D

hanem olyannal akit már régóta ismerek,de soha nem volt köztünk semmi.

2010. okt. 23. 00:58
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

jó,persze.De akkor legalább pls ne egy buliban:)Egy csomó betegséget elkaphatsz,meg ráadásul nem is épp a legromantikusabb dolog:S:D

Nem írom azt h segítek,mert nem!Ez taplóság:DMeg akkor nem is én lennék:D

de azt még megkérdezem h hol laksz?:D

2010. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

de akkor hol?:O xD

Tinnye:)

2010. okt. 23. 01:04
 9/39 anonim ***** válasza:
hát jó nem tudom.Bár akármit mondunk,úgysem fogod azt csinálni,hanem mész a kis fejed után:)Persze ez természetes,mert nem vagyunk a szüleid:)De remélem azért nem kapkodod el a dolgot és nem mész bele semmi olyan dologba amiből bármi bajod is lehetne:/:)
2010. okt. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
az ágyamban.
2010. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!