Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csinálunk abból akkora...

Miért csinálunk abból akkora problémát ha valaki még szűz huszon egy-két évesen?

Figyelt kérdés

Miért jelent ez olyan nagy problémát? Lehet, hogy az illetőnek nem volt még olyan partnere akivel szívesen elvesztette volna szüzességét.

Ja, és mielőtt valaki is kombinálna én már nem vagyok szűz.

Csak sok ilyen kérdést látok itt ahol ezen vitáznak az emberek.


2010. nov. 2. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak Te csinálsz ebből problémák, mások véleményére meg nem adunk!!
2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz hogy ő csinál ilyen problémát vele! Én minap beszélgetem msn-en egy 17éves csajjal, aki már 13 évesen elvesztette szüzességét (persze ő ezt megbánta és korainak tartotta), de én is 22 évesen elmondtam neki hogy az vagyok egyből egy idegenlénynek vagy nem is tom minek gondolt, aztán persze megjátszatom hogy hülyéskedek meg vicc, szóval ha csajozni akarsz akkor mindenképp hazudnod kell, tisztelet a kivételnek ami nem sok!
2010. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
szerintem ez nem problema. amugy nem mindenki problemakent kezeli ezt az ugyet. a felbunkokkal viszont nem kell foglalkozni. ha az ember mindenkinek adna a velemenyere, akkor abba bele is dilizne
2010. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nemrég vesztettem el a szüzességem, 21 évesen. Most már máshogy látom a dolgot, mint mondjuk 4 hónapja.

Megmondom, én hogy éltem meg. Ennyi idősen, főleg, ha az ember komplexusos, nem elégedett a testével és még igazán párkapcsolata sem volt, nagyon nagy tehernek érzi a szüzességet. Úgy érzi, nem azért szűz, mert tartogatja magát az igazinak, hanem egyszerűen esélye sincs, hogy bárkiben megbízzon annyira, hogy levetkőzzön előtte... Kilátás sincs senkire. A tinikori kapcsolatokból már nem kér, elhatározza, hogy most már igazán nem adhatja magát oda akárkinek. Hanem tényleg annak, akivel az életét elképzeli. Mert ha már eddig megőrződött, miért ne? Csak erre megint mennyi esély van? Én már meghibbantam tőle. :D Na jó, nem teljesen, de rohadtul kevés volt már nekem a maszti, nekem férfi kellett, ugyanakkor soha nem mertem volna egyéjszakás kalandba bonyolódni, még ha nem lenne önértékelési zavarom.

Összejöhettem volna több sráccal is a közelmúltban, de aki érdekelt, annak nem kellettem, aki irántam érdeklődött, tudtam, hogy az elképzelt idilli álmomba nem illik. (értsd: nem ronda, aranyos srác, de komolytalan, aki pl. biztos nem gondolta volna olyan komolynak a kapcsolatot, mint én. olyanba pedig nem akartam kezdeni, ami nem komoly az elejétől fogva)

Aztán jött a párom, akivel minden értelmet nyert... Így már cseppet sem bántam, hogy szűz voltam, rá megérte várni. Elfogad engem, imád és szeret olyannak, amilyen vagyok, és ugyanazokat az álmokat ringatta magában, mint én.

2010. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán mert túl nagy divat lett a szüzesség elvesztése 12-15 éves korban...:S

Egyébként az utolsónak teljesen igaza van. VAn aki valóban ,okkal érezheti szégyennek a szüzességét, mert tudja, hogy kevés esélye van rá, hogy van akivel elveszítheti... Vannak azok akiknek mindegy, de ők tudatában vannak annak, hogy bármikor elveszíthetik mert megvannak hozzá az adottságaik.

2010. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy az gáz, aki fiú létére szűz.

A csaj oldalról még nem is volt szó. Csak néhány pasi lett lelúzerezve. Akkor a nőkről mi a téma? Vagy az megint más dolog?

2010. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy férfiak oldalán aki szűz marad az lúzer, meg biztos szerencsétlen..stb, szóval nem az a macsó fajta aki tudd báni a nőkkel!

Nők oldalán nincs gond, mert aki szűz az általában olyan ékszer, hogy még érintetlen vagy hasonló!

2010. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én nem tudom, de engem nem zavarna , ha a pasim szűz lenne. nem dobnám ki ezért. úgy összefoglalva, engem nem érdekel és nem tartom cikinek , ha egy srác még szűz.


18,L

2010. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a párom is cikinek érezte mások előtt, h szűz, 26 évesen. pedig helyes srác, jó alkatú, egyszerűen így alakult neki. én örültem ennek. :) valahogy így volt az egész álomszép. :)
2010. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát utolsó kettő ti vagytok 98%-ból a 2% aki nem érzi cikinek ha a pasija ennyi idősen szűz! Ritka fajták vagytok!:D
2010. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!