Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Van egy 23 éves...

Mit tegyek? Van egy 23 éves fiú akinek tetszem, de én csak 14 éves vagyok! Érdemes vele járnom? Mert azt hallotam hogy csak kihasználja a lányokat!

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
szerintem felejtsd el.. amúgyse jó egy ekkora korkülönbséges kapcsolat. Nemtom, ez a srác pedó?-.-"
2010. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Már ezen elgondolkodnod is ribinek számít.
2010. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
hülyevagy ?
2010. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a barátnőm írását látnám... :D. Én csak anyit tudok neked mondani, hogy semmi értelme nem lenne, mivel ő már felnőtt, te meg még egy kislány vagy, ő már akarja a szexet, de te még ahhoz fiatal vagy. Neki már dolgoznia kell, te pedig tanulsz--> ezek olyan klömbségek, amiket nem lehet átugrani. Tényleg nem rosszból írtam ezeket, mert régen az én barátnőm is összejött egy 23 évessel 14 évesen, és szakítottak 1 hét alatt, szerencsére okos volt a barátnőm és nem feküdt vele le. Lehetséges, hogy ez a fiú nem néz ki annyinak, meg olyan mint egy 16 éves és olyan mint egy tini, és még az is lehetséges, hogy szerelmes beléd, de.... érted. Ha ezeket elmondod neki meg fogja érteni, és talán majd 5 év múlva beszélhettek erről a dologról. :)
2010. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, a mai 14 évesek mintha hormont szednének.

Ettől függetlenül a többiek már leírták: felesleges.

2010. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes. Keress korban hozzád közelebb álló, értelmesebb fiúkat.
2010. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem én teljesen megértem, mivel tudjátok, az van, hogy pl: a barátnőmnél. Ő azért menekült ebbe a fiúba, mert szeret hiánya volt és attól a fiútól valamennyire megkapta, de rájött, hogy semmi értelme. A másik ok meg, hogy tényleg szerelmesek leszünk egy ilyen srácba, (halálosan) , de nem hinném, hogy a kedves kérdező szerelmes lenne, csak bejön neki, tehát szerintem ne foglalkozz vele. jobbat nem tok....:D
2010. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Amikor ilyen korú voltam (srác), szintén beleszerettem egy olyan korú lányba, mint te. Nem jó, hidd el. Az apa ellenőriz, Te nem érted igazán Őt, Ő nem igazán ért Téged, kész káosz.
2010. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mind értelmi érettség kérdése. Lehet egy 18 éves jogilag, fizikailag felnőtt, de agyilag és viselkedésileg gyerek.

Én anno 15 évesen jöttem össze az akkor 29 éves barátommal és együtt vagyunk 12 éve. Első szerelem, azóta is szeretem. Persze eleinte döcögős volt (édesapámnak nem tetszett, barátaim se voltak oda túlzottan stb.), de idővel mindenki megbékélt a dologgal.


Csak te érezheted, hogy át tudod-e lépni a különbségek okozta apróbb problémákat, vagy-e olyan felnőtt agyilag, hogy kezeld a komolyabb problémákat, hogy beszéljetek a problémákról és ne az legyen, hogy feljössz gyk-re és megkérded tőlünk, hogy "szerintetek ciki, ha nem élveztem el?"...és egyéb ilyen szintű kérdéseket teszel fel.

Segíteni kell egymást, támaszt nyújtani a másiknak. Persze nem azt mondom, hogy akkor neked el kell kötelezned magad. Nem kell. De ha egy ilyen felnőtt sráccal jársz, akkor jobb ha tudod, hogy más az értékrendje, már nem suliba jár, hanem dolgozni és ezzel persze anyagi felelősségei vannak, téged a szüleid tartanak el, mások az életkörülményeitek.


Persze igen, elég sok a különbség azt be kell vallani, de ha a kezdeti bukkanókon túlléptek, legyőzitek, akkor később könnyebb lesz.


Sok sikert!


27N

2010. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 :D:D ***** válasza:
en 15/L vagyok es nekem is van egy 23 eves baratom es nagyon jol kijovunk pedig neki is megvolt a hire h mindenkit ossze vissza megdug.de nem erdekelt es osszejottem vele.meg ma is nagyon jol megvagyunk.s meg csakk a petting kerdeset tette fel es mar 5 honapja jarunk:)ugy h sok sikert:)
2010. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!