Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség csapdája - mi legyen?

A szüzesség csapdája - mi legyen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és máig nem voltam nővel.

Komoly kapcsolatra vágyom, de lehet hogy pont ez akadályoz meg benne, és attől félek nagyon, hogy elutasítanának, ha megtudnák, hogy szűz vagyok. Ami a lányoknál kincs, a fiúknál szégyen.

Ráadásul minél tovább várok, annál rosszabb lesz a helyzet.


Hogyan törhetnék ki ebből? A prosti megoldást jelentene-e, vagy inkább gáz? Mert sztem ha egy lány megtudja, hogy prostinál voltam, szintén azon nyomban otthagy. Ha meg szűz vagyok, akkor azért.

Szerintetek mit tegyek? Köszi!


2010. nov. 18. 23:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért nem eszik a kását olyan forrón. Valahol mindenki elkezdi. Először is, ha prostihoz mennél, azt nem kell bevallani a lánynak majd (diszkréten hallgatni kell az előző kapcsolatokról, és intimitásokról).


Másodszor meg, nem mindegy, hogy milyen lánnyal hoz össze a sors. A férjem 24 volt, én pedig 19, mikor összejöttünk, és mindkettőnknek az első volt.. Féltünk is tőle rendesen, hisz egyikünknek sem volt tapasztalata. No, az első nem is sikerült, de túl idegesek voltunk mindketten. Aztán a 2. már összejött, de az se volt tökéletes.. Ez is olyan, mint a biciklizés, gyakorolni kell :)


De 22 évesen semmiről sem vagy lemaradva. Akármelyik variációt is várod ki (Prosti vagy szerelem), izgatott (ideges) leszel az első előtt, és ez így normális.

2010. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

az elsőnek igaza van

szerintem menj el egy prostihoz és vesztesd el ,ha majd komoly kapcsolatod lesz akkor mond azt h az első akivel elvesztetted az átvert és a továbbiakban nem szeretnél beszélni róla

21f

2010. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Első kettőnek köszi.

És ezzel nem pont én leszek az, aki átveri a csajt?

2010. nov. 18. 23:54
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez aranyos, már bocs, ha nem ezt a választ vártad. Jó hallani olyan pasiról aki az igazira vár, ahelyett hogy lyukra vadászna.

Prostihoz ne menj, mert nagyot csalódsz. Hidd el, baromira kiábrándító lehet ha a nő csak kötelességtudatból nyög alattad, nem élvezetből.

Légy türelmes! Jön az az igazi, csak késik a busza! XD

Ez annyira édes!

20/l

2010. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
1. vagyok. ez nem átverés. A hallgatás (elhallgatás) nem egyenlő az átveréssel. lehet, fura lesz amit írok, de az anyám a mai napig nem tudja, apámnak volt-e előtte nője, és ha igen, hány.. az apám elég diszkrét pasas volt.
2010. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

második vagyok

ez a te döntésed,de az igazi nem úgy jön,hogy egyszer csak össze találkozol vele és boldogan éltek amíg meg nem haltok

és ha ezen parázol,hogy vajon el fog e fogadni vagy sem így szüzen akkor már jobb,hogy túl legyél rajta és egy gonddal kevesebb

és még valami,miután elveszted a szüzességed azután sokkal felszabadultabb leszel,és úgy talán könnyebben rátalálsz az igazira

2010. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És szerintetek hányszor kéne ahhoz prostihoz mennem, hogy elfogadható legyek? Mert 1 alkalom gondolom még nem elég.
2010. nov. 19. 00:09
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
szerintem egyszer menj el prostihoz,és azután már felszedhetsz más csajokat,nem azt mondom,hogy kihasználhatsz más csajokat,csak,hogy ha már lefektettél egy csajt (a prostin kívül) az már önbizalmat ad amivel már egyre könnyebb lesz a következőkben,és nem kell tökéletesre tapasztald magad,elég ha nem parázol,hogy milyen vagy az ágyban és akkor jobban mennek majd a dolgaid
2010. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

na figyelj hawwwer


én is szerencsétlenkedtem, de végül is most már van barátőm, aki le is fekszik velem, 21 évesen ideje volt már, de ugy érzem ALAPJAIBAN NEM VÁLTOZOTT MEG SEMMI

. jó, mostmár nem gyötörnek bénitó gondolatok naphosszat, de nem lettem alfahim.és amugy mikor elöször lefeküdtünk, akkor se izgultam tulzottan, mondhatni semmennyire, nem mentem el korán, nem konyult le, nem fáradtam el hamar, szal meg is lepödtem, hogy annyira nem is nagy szám ez a dolog.DE HA PROSTIHOZ MÉSZ: elkaphatsz betegségeket, ami ugyis csak évekkel később üt ki rajtad, szval az meg azért nem tul vicces.ja és nagy megnyugvás utána lenni, de hidd el, annyira nem leszel szupermen miatta, hogy már nem vagy szűz.meg azért néha az is ad fejfájást, hogy parázol, hogy nem-e csináltad fel véletlenül a lányt.

2010. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi -féle nemi kapcsolatom nőkkel. Az a helyzet egyszerűen nem volt párkapcsolatom. Tudjátok az igazit várom, de úgy érzem hogy nem fogja becsülni a tapasztalatlanságomat...

De azért sem fogok k*urváhozzzz* elmenni, mert nem az állati ösztöneim vezérelnek, ember vagyok és van önuralmam!


De hát a mai lányok, hát nem is tudom szinte mindegyik olyan pasira vágyik, aki 20 évvel idősebb és 2858 pasival feküdt le...

A mai nőkben semmiféle tartás nincs, és az ilyen igénytelen nőket nem tudom értékelni...

Ezért várok az igazira...

21.5 FFI

2010. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!