Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tinédzserlányok hány %...

A tinédzserlányok hány % maszturbál? Többi lent

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és azt már hallottam h a fiúk 95 % maszturbál (legalább 1 szer életében vagy rendszeresen).Én nagyon sokág azt hittem h a lányok nem maszturbálnak de nagy megdöbbenéssel néztem ezen az oldalon h már 13 éves lányok is nagyban nyomják.Ez csak nekem furcsa?arra lennék kiváncsi h minden lány maszturbál?Lányok irjátok meg ti is h ti hogy vagytok ezzel.
2010. nov. 19. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
A lányoknak is kell a szex, de talán nem olyan gyakran mint a fiúknak. Néha napján minden szingli lány masztizik 14 éves kor fölött szerintem, de sokan már korábban is.
2010. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hogyne maszturbálnának. a nők is ugyanúgy igénylik mint a pasik. Sőt mondok jobbat: néha perverzebbek vagyunk mint ti, csak mi halkan, hogy ti ne tudjátok, ezzel is fentartva a női titokzatosságot.
2010. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Ez személytől függ, valaki undorítónak tartja h magához nyúljon valaki nem...

A nőknek is vannak szükségletei nemcsak a férfiaknak!!

2010. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99% maszturbál a maradék 1% pedig letagadja! :D És ez az igazság!
2010. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
79%

Miért lenne furcsa, hogy mi is masztizunk? A lányok is ugyanúgy igénylik ezt, mint a fiúk. Sőt, meglepődnétek, pasik, ha tudnátok, hogy mennyire igényeljük. :D Amúgy meg fontos része a szexuális fejlődésnek, önmagunk és a testünk megismerésének. :) Én 9 éves korom óta csinálom, és imádom! :D

19/L

2010. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100 %-a.;)
2010. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenki maszturbál, bárki bármit mondhat, tagadhatja is akár, de aki azt állítja, hogy ő nem, az nagyban hazudik. A csecsemők is ismerkednek a testükkel, olvastam egy olyan 4 éves kislányról, akinek elengedhetetlen volt heti egy maszti. (Ez azért durva, én is tudom.) És ha belegondolunk, hogy ha már őket is érdekli, akkor ehhez a kamaszok hogy állnak hozzá... Mindenki tudni akarja, hogy mire képes a teste, és hogy mi is lehet annyira jó a szexben. Minden egyes embernek jól kell, hogy essen az érintés, legyen az saját kézből, vagy mások által.
2010. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha valóban közel az összes csinálná, akkor nem lenne annyi fap*na. sok lány előbb vág bele a szexbe, minthogy előbb pár évig masztizna és megismerné a testét. ehelyett szexszel és 30 éves koráig fogalma sem lesz az orgazmusról, már ha egyáltalán megismeri azt az érzést.
2010. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Én nagyon sokáig azt hittem h a lányok nem maszturbálnak de nagy megdöbbenéssel néztem ezen az oldalon h már 13 éves lányok is nagyban nyomják"

Én vagyok az élő példa.De már 11 évesen is nagyban nyomtam szval :D


13/L

2010. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Miért lenne furcsa, hogy mi is masztizunk? A lányok is ugyanúgy igénylik ezt, mint a fiúk. Sőt, meglepődnétek, pasik, ha tudnátok, hogy mennyire igényeljük. :D Amúgy meg fontos része a szexuális fejlődésnek, önmagunk és a testünk megismerésének. :) Én 9 éves korom óta csinálom, és imádom! :D

19/L


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:11


szolj nekem nem kell mindig maszturbalnod segitek en :P :)

2010. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!