Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeret egyáltalán? Nem kéne...

Szeret egyáltalán? Nem kéne jobban tekintettel lennie rám, ha egyszer tudja, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. 1,5 hete van az, hogy simogat, intimebb helyzetben vagyunk, próbál felizgatni és jóleső érzéseket adni. Megbeszéltük hogy nekem idő kell, meg is értette, azt mondta...Mégis próbál felizgatni. Pedig tudja hogy várni akarok.

Ami fáj, az az, hogy mióta van ilyen intimebb közeledés, lehet hogy csak bebeszélem, de mintha kevésbé érezném a szerelmét. Pedig simogat meg minden, arcomat, miegymás..de mintha már nem olyan szorosan ölelne..Hétköznap több órát velem van, úgy érzem jól érzi magát velem..de mintha már nem annyira szeretne...mert nem ölel folyton és nem látom a szemében azt a megőrülök érted nézést...

Szerintetek? Szeret? Beszélgetünk is sokat, meg mondta, hogy mondjam mindig, mit szertnék csinálni.

19/L


2010. nov. 26. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy valaki melletted van, és szeret. Ne keress ilyen hülyeségeket, hogy nem ölel elég szorosan, akkor biztos nem szeret. Új még neked a szex, és ezért szerintem tudat alatt bebeszéled magadnak amikor közeledik, hogy biztos nem szeret, csak azt akarja. Pedig nem így van. Aki csak megdugni akar, az nem "pazarol" hónapokat senkire. Ha pedig ennyire nem akarsz lefeküdni vele, és zavar, hogy ő közeledik, akkor mondd meg neki, hogy téged zavar a testiség. Csak jól vigyázz, mert oké, hogy várni akarsz és ezt tiszteletben tartja, de minden intimitást nem tagadhatsz meg a kapcsolatotoktól, mert hiába szeretitek egymást, előbb utóbb emiatt vége lehet, mert átalakul egy szeretetteljes barátsággá a dolog.
2010. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi?

Leállítod, mondván, hogy idő kell, aztán az a baj, hogy nem nyomul annyira?

...

2010. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mit értesz pontosan intimebb helyzet alatt? Azaz: midet simogatja, mennyi ruhában?

Mert szerintem ha például teljesen felöltözve a melled simogatja 2 hónap után, azon semmi korai sincsen. Én is simogattam már 2 hónapnál a Kedvesem melleit, pedig ha valaki félénk, hát ő aztán az :)

Meg azért szerintem ennél intimebb dolgok is beleférnek már 19 évesen, ha szűz vagy, ha nem.

Miért akarsz várni? A stabil párkapcsolat egyik alapja a jó szex, ez természetes velejáró, nem kell tőle félni, neked is kellemes, ha a fiú odafigyel rád.

Hogy szeret-e egyáltalán, azt csak te tudhatod. Énszerintem a félelmeid alaptalanok, apró dolgokat is látsz, amik lehet, hogy nem is jelentenek semmit.

Ha a barátod igazán szeret, akkor lépést tart veled. De ne várd, hogy még 4-5 hónapig malmozzon. Az, hogy kíván, nem jelenti, hogy nem szeret. Beszélgessetek többet erről! Jó kapcsolatban tudni kell a szexről beszélgetni, őszintén, félelmek nélkül!

2010. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánna, biztosan nem szeretne. Vagy aszexuális, de idővel az is gond lenne.
2010. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret, akkor nem várna rád! Ha figyelmes, beszélget veled, akkor nincsen semmi baj! Szeret, csak nagyon vágyik már arra is...
2010. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mintha te lennél a barátnőm... csak nálunk a sex az 3 hét után jött és azóta is minden este megvan. De ő is, ha nem úgy nézek rá... " már biztos nem szeretsz". Ha ezt sokáig mondogatod neki és eltolod a kezét ha épp ki szeretné kapcsolni a melltartód nagyon rossz érzés neki... Amúgy mire vagy kire akarsz várni ? A szerelem nem csak ölelkezésről szól, az igazi szerelem fontos talpfája a szex, egymás boldoggá tevése.

SZVSZ, szegény gyerek szeret téged, örömet akar szerezni... ne okold ilyesmivel.

2010. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég egységesek, majdnem mindenkinek ment a hasznos. Megnyugtattatok. :)
2010. nov. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!