Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 lánynál a szüzesség elveszté...

1 lánynál a szüzesség elvesztés pontosabban milyen tünetekkel jár? Meg hogy hány alkalom kell hozzá hogy megtörténjen? Teljes részletes megfogalmazást kérnék a szüzesség elvesztésről!

Figyelt kérdés
ÉS csak is őszinte válaszokat várok!
2010. dec. 9. 14:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

Akkor jo hejre jottel.

Nincsenek tunetei.

Biztos valaszt kapsz a kerdesedre.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
nagyon fáj, és fröcsög a véééééééééér, az első 100-120 alkalommal.
2010. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%
Tünetek. Fájdalom, láz, hasi görcsök, hányinger, szédülés. Gyógyítása nehéz, költséges. Inkább a megelőzés. Maradj szűz.
2010. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én nem erre voltam kíváncsi! de azért thanks
2010. dec. 9. 14:19
 5/25 anonim válasza:
50%
Mennyi idős vagy?
2010. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Akkor mire voltál kíváncsi?:) Merthogy erre értelmes választ nem lehet adni :D
2010. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

"Meg hogy hány alkalom kell hozzá hogy megtörténjen?"

XD hát ezen szakadok!!:)))))))

2010. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem írod a nemedet, de tulajdonképpen nem is ez a lényeges.

Az első szexuális együttlétnél elvész a szüzesség, ami a szó szoros értelmében már nagyon kevés lánynak van meg, mire eljut az első kufirchoz. Mert ugye a szűzhártya átszakadása lenne az szüzesség elvesztésének a klasszikus formája, ami kisebb-nagyobb fájdalommal, gyengébb-erősebb vérzéssel járhat.

Mivel a lányok egyre keményebb sportokat űznek, de elég egy tisztességes testnevelésóra, és úgy szakad el a szűzhártya, hogy nem is tud róla, szexuálisan még érintetlen. Elég, ha lemegy spárgába, és volt-nincs szűzhártya. Aztán ott van a tampon használat, amitől még nem vész el a szüzesség, elvileg a szűzhártya is ép marad, legfeljebb rugalmasan tágul, mert nem egy rés nélküli valami. A fiúk azért a lány viselkedéséből rájönnek, hogy ők az elsők, ezért kíméletesek a szerelmükkel. Legalábbis remélem, hogy szerelemből akar két fiatal szexelni.

Olyanról viszont már hallottam, hogy egy korosabb hölgy még érintetlen volt, és a pasinak többször neki kellett futni a dolognak, mert nem sikerült a behatolás. De a nő közel volt a 40-hez, és soha nem feküdt le előtte senkivel.

2010. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 kisnita válasza:
100%

Elég hozzá egy alkalom is. Sőt még ujjazástól is át tud szakadni a szűzhártya ami általában kevés vérzéssel jár. Nem mensi szerű vérzés, nyugi. Nekem az első qrvára fájt és egy picit véreztem is utána, de ennyi. A második már nem fájt annyira és így tovább... De az elsőnél után azon gondolkodtam: És erről beszélnek ennyit az emberek?? Ezek hülyék XD

Van több olyan barátnőm is akiknek egyáltalán nem fájt az első (nagyon függ a pasitól hogy mennyire indítja be a csajt, stb) meg olyat is ismerek aki se közbe se utána nem vérzett. Ez is változó. De az átlag azért vérzik egy picit.

2010. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azzal, hogy spárgába lemegy egy lány vagy egy kicsit keményebb sportot űz nem hiszem, hogy ettől elszakadhat a szűzhártyája, max csak megrepedezik.

Én sokszor lementem spárgába, de nekem még megvan:D szóval..

A tampontól is ilyen szempontból elkéne szakadnia. Akkor a sport miatt biztos, hogy nem fog elszakadni.


Hány alkalom kell hozzá, hogy megtörténjen?- Pontosan EGY alkalom kell.

De kérdező , te hány éves vagy ?

2010. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!