Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj az első szeretkezés? Ha...

Fáj az első szeretkezés? Ha fáj, akkor mennyire?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 18:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Ez nagyon szubjektív... Lehet hogy fáj, lehet hogy nem. Eleve a fájdalom nagyon megfoghatatlan érzés. Lehet hogy ami Neked fáj, az nekem nem... Függ a partneredtől, hogy mennyire lazultok el, stb. "Elvileg" ha minden klappol nem fáj
2010. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Talán olvasd el az előtted írt kismillió kérdést, azokra már épp elég válasz érkezett...

Amúgy dehogynem fáj, nálam minden körülmény a lehető legideálisabb volt, de az első alkalom már csak ilyen, valamennyire "muszáj", hogy fájjon.

2010. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
igazából nagyon fáj...s sírtam visítottam hogy haggya abba de nem tette...aztán rá pár percre elvreztem.
2010. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég rendesen fájt, pedig felkészültnek éreztem magam (4 és fél hónap járás után, 21 évesen, sok pettingen túl), sokat foglalkozott velem előtte, jó hosszú előjáték volt, teljesen benedvesedtem, nagyon-nagyon szerettem a barátomat, óvatosan csinálta, mondta hogy szóljak nyugodtan ha hagyja abba, egyedül voltunk otthon az én kényelmes ágyamban, nem is paráztam túl, csak izgalommal vegyes kíváncsiság volt bennem, szóval a körülményeket nem okolhatom. És mégis nagyon fájt, az elején - mikor bennem volt, akkor már nem, csak fura érzés volt. És fájt 2., majd 3. alkalommal is. Azóta nem.


Egyik barátnőm nem éppen a legideálisabb módon vesztette el, egy olyan sráccal akivel nem is jártak és nem is szerette, hirtelen fellángolásból kötöttek ki az ágyon és mivel szorított az idő előjáték sem volt... de állítja, hogy egy cseppet sem fájt neki. Azt mondja nem is vérzett, én pedig az első után másnap egész délelőtt véreztem kicsit (pedig előtte évekig használtam tampont és a barátom is sokat ujjazott)


Azért írtam le ezeket, hogy lásd, nem tudunk a kérdésre válaszolni, mert nagyon egyénfüggő. Lehetnek tök ideálisak a körülmények, akkor is fájhat, de lehet hogy egyáltalán nem fog fájni. De egyszer túl kell esni rajta, mindenki kibírta eddig. :)

2010. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
68%
őszintén? rohadtul fáj, és nem csak az első, hanem utána hetekig legalább.. de sokat kell gyakorolni és menni fog :D
2010. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
68%
sajnos nagyon fáj!
2010. dec. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
84%
nekem is marhára fájt, véreztem is, pedig ő is el volt lazulva, én is, és petting is volt előtte :S
2010. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
nekem nem az első, hanem a második fájt nagyon.
2010. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fájt! Szerencsés vagyok:)
2010. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Nekem is fájt, még úgy is hogy előtte az ujjával csinálta a párom, és csak utána élesben...

A szúró, aztán később lüktető fájdalom (ez még másnapra is megmaradt) után éreztem azt h feszít. Emlékszem hogy végig ökölbe volt szorítva a kezem! XD

De mindezek ellenére sztem ne aggódj, ahogy már előttem is mondták,a fájdalom nagyon személyfüggő dolog. ;)

2010. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!