Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez szerintetek is ritka...

Ez szerintetek is ritka (tulajdonság, figyelmesség)?

Figyelt kérdés

Történt velem valami (többször is), ami nagyon meghatott. Alapból nagyon rendes fiú a barátom, tisztelettudó, és nagyon sokat ad érzelmileg. 2,5 hónapja vagyunk együtt. 1 hónapja "pettingelünk", de csak szépen fokozatosan jött minden. Mindig szeretettel, szerelemmel, gyengéden simogat, csókol, puszil, nem rohan, (egyébként még "csak" a kezét használja, én még nem igazán mertem). Szinte minden percben kifejezi a szemével meg a simogatásával az érzéseit. És még testileg is (pedig még "az" nem történt meg, nagyon fokozatosak vagyunk:P), minden az én tempómban történik, persze azt nagyon kifejezi, hogy vágyik rám. Én is rá. Egyre múlnak a félelmeim.

Na és a kérdésem konkrétan: sokan vannak ilyenek? Vagy nem? Mármint akik olyanok mint a barátom (még testileg is képes arra, hogy kényeztessen, adjon, nagyon figyel, mindenével rajta van, hogy örömet okozzon, és nem vár el ezért semmit...csak amit meg tudok tenni. De nem erőlteti.)Sokkalta tovább tart az előjáték, és az is tök érdekes, hogy inkább azon van rajta, hogy ő izgasson engem, annyira ismeri már a testem, jobban, mint saját magam:)Vagy 10 percig képes csak a melleimet csókolgatni...

Ti hogy tapasztaltátok, ez mennyire gyakori?

19/l


2010. dec. 18. 19:47
 1/5 anonim válasza:
ez nem túl gyakori sztem . örülj neki:)
2010. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én min férfi válaszolok, én is ilyen vagyok. De szerintem a nagy többség nem ilyen. Ilyet szerintem csak az tud, aki télleg szívből szereti az illetőt. :)

18/F

2010. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg is becsülöm:) Jó ember és imádom:$

Köszi a gyors választ!

2010. dec. 18. 19:55
 4/5 anonim válasza:
Kb. én is pont ez vagyok de a barátnőm az igazából nem nagyon értékeli....vagy nem látszik rajta....:S
2010. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dodesz.. válasza:

Szia!

Nekem is ilyen kifejező barátom van! Én nagyon -nagyon örülök neki! :D

15/L

2011. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!