Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon nagy baj ha a pasimat...

Nagyon nagy baj ha a pasimat váratom a szeretkezéssel?

Figyelt kérdés
A pasimmal már fél éve járunk és még nem sexeltünk... úgy érzem nem vagyok még rá készen... az nagy baj ha csak később fogunk... miattam?
2010. dec. 20. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2010. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem érzed hogy készen állsz akkor ne tedd, párodnak meg kellene ezt értenie.
2010. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Végre látok egy hozzám hasonlót;) Figyelj, én a barátommal nem feküdtem le 10 hónapig szerencsére, mert az utolsó hónapokban kiderült, hogy egy mocsok. Mai napig bánnám ha megtettem volna. Szóval várj. Ha úgy érzed még nem vagy rá kész, akkor ne erőltesd! Ha pedig ő nem bír már várni akkor nem szeret igazán és csak a farkára tud gondolni. Sokan azt mondják, hogy a szex az alapja a kapcsolatnak, de nem a szex körül forog a világ. Ezt jól vésd az eszedbe!;) Remélem segítettem.
2010. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
én nem várnék, de ha ő bírja, akkor nem baj.
2010. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

19:17

végre egy okos lány:D

2010. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem baj. Velem is eljátszották és türelmesen vártam. Addig meg d*gtam mást. De eddig nem derült még ki. (Utána természetesen nem csaltam már meg.)
2010. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell lehúzni az előzőt? Attól hogy egy csaj sem akarja ezt hallani, attól még elég gyakori eset!
2010. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Peston ***** válasza:
59%
19:29, ezen betojtam, de sajnos gyakori eset. :/ Amúgy nem baj, nem a szexből áll egy kapcsolat... ráértek még bőven.
2010. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

19:29 vagyok! Az oké, ha lepontoztok és lenéztek. De egy lány, ha húzza a szexet, miért izgatja fel a párját? Mert az állandó simogatás, csókolgatás az azért megy, meg az ölbeülés nadrágon keresztül (netán alsóban is). Mert néha néha elmegy ez, de állandóan már nem. Meg az aludjál nálam szöveg. Párszor még oké, hisz nem csak szexelni leeht, de állandóan már sok. Nem kell hülyét csinálni a másikból (bár aki hagyja, annak talán mindegy). Egyet jegyezzetek meg lányok, a fiúk/férfiak utálják a szűz k*rvákat! Jobban, mint azt, aki fűvel-fával.


Ha egy lánynak ennyire nincs vonzalma a másik iránt, meg neki egy kapcsolat csak sakkjátszma, akkor maradjon egyedül vagy ne csodálkozzon, ha megcsalják.

2010. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!