Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A menstruáció melyik szakaszáb...

A menstruáció melyik szakaszában a "legérdemesebb" az első szexuális együttlétet megejteni?

Figyelt kérdés

Nem teherbe esésesélye szempontjából kérdezem, szedek fogamzásgátló tablettát, és óvszert is használni fogunk. Csak úgy tudtam, hogy pl. a méhszáj valamikor lentebb helyezkedik el, a szűzhártya lágyabb/keményebb. Melyik szakaszban lehet a legszerencsésebb? (Nem tervezném meg én sem napra pontosan, jó lenne "egyszer csak" azt mondani hogy :most szeretném, csak sajnos nagyon ritkán látjuk egymást)

Köszönöm az értelmes válaszaitokat! 16/L


2010. dec. 27. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
nefoglalkozz ilyenekkel. amikor jól esik, és rátok tör. úgylesz az igazi
2010. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem inkább azt akartad kérdezni,hogy a ciklusod melyik napján érdemes?Menstruáció alatt elveszíteni a szüzességet szerintem nem érdemes és főleg nem higiénikus.
2010. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen,igazad van :)
2010. dec. 27. 22:47
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tartják gusztustalannak a szexet menstruáció idején, akkor semmi gond.Higénia szempontjából tényleg nem érdemes a ciklus alatt "csinálni", mert ekkor a méhszáj nyitottabb és könnyebben kaphatsz fertőzést vagy más betegséget!
2010. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
52%

mind1, a lenyeg, hogy hasznaljatok sikositott es elotte ujjazzon meg vagy izgasson fel.

nyalat is hasznalhattok uzleti sikosito helyett, nagyon hatasos. kar h en ezt nem tudtam az elsonel...

2010. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 sasna ***** válasza:
77%
a menstruáció egyik szakaszában se.. akkor, amikor nincs meg..
2010. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
nemhiszem, hogy úgy gondolta, hogy a vérzés ideje alatt, hanem hogy konkrétan vérzés elejétől vagy végétől számítva, a ciklus melyik szakaszában. Vagy én gondolom rosszul, Kérdező?
2010. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem,igazad van,úgy értettem :)
2010. dec. 28. 10:15
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
akkor jó :) erre amúgy én is igen kíváncsi lennék (uccsó válaszoló vagyok). :)
2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 sasna ***** válasza:
na most ezt nem értem..
2010. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!