Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A menstruáció 5 napján nagyon...

A menstruáció 5 napján nagyon veszélyes és kockázatos szexelni?

Figyelt kérdés

21 nap van a menstruációk között és 7 napig tart....

igaz az, h menstriálás közben kisebb az esélye a terhességnek? vagy csak szívatásból írták a többiek?

előre is köszi a válaszokat :D


2010. dec. 28. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Menstruálás közben is teherbe lehet esni, ezért ha nem szedsz tabit, akkor védekezzetek gumival!
2010. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogyha megvan mehet a cucc,mert olyankor nem eshetünk teherbe... utána is néztem rengeteg helyen,meg orvost is kérdeztem és mindenhol ez a válasz jött, hogy olyankor durr bele:D
2010. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugyan már, ekkora marhaságot! Bármikor teherbe lehet esni, ez nem védekezés, amit a kérdező csinálni akar!
2010. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sógornőméknél pont akkor csúszott be a baba. mázli,hogy nekik nem volt baj,ha becsúszik.
2010. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gumit használnánk az biztos csak ha kilyukad az mennyivel rosszabb ahhoz képest ha nem menstruálnék?
2010. dec. 28. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisebb az esély, de attól még van. Szóval ha nem akarsz babát, akkor védekezz. Bár úgy mellékesen szólva nem ajánlott menzesz alatt szexelni.
2010. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sasna ***** válasza:
100%
jaa, hat ha hasznaltok gumit, akkor nem gond! ajanlom a durex arousert, az még sose szakadt ki nálam!
2010. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!