Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Biztos vagyok a dologban,...

Biztos vagyok a dologban, csak streszelek a biztonság miatt. Meg szeretném neki is olyan 'fú ez jóvolt'-á tenni, értitek?! Tanácsaitokat, történeteteket szívesen olvasnám.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és még szűz.

A barátom is 17 , ő már tapasztaltabb.

Fél éve vagyunk együtt , de már másfél éve 'kavarunk' , nagyon nagy a szerelem , mindkettőnknek a másik az első szerelme, holnapra terveztem az első együttlétet , a védekezést megbeszéltük , Lifesyle óvszerrel történik majd :) Nincs megtervezve különben , mint mondtam a holnapot csak én gondoltam , majd alakul , rengeteget olvastam a témában , a pettingbe már otthon vagyunk , az a lehető legjobb, nagyon remélem , hogy a szex is ilyen csodásan fog működni :) Köszönöm előre is a segítséget :)


2010. dec. 31. 02:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ez általában így megy de hidd el nagyon király érzés amikor érted.... én nekem is volt ien csak én fiú vagyok
2011. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!