Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit jelent a zuhanyrózsás...

Mit jelent a zuhanyrózsás maszturbálás? Ki szeretném próbálni de egészen pontosan nem tudom hogy mit jelent (lent)

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy nagyon jó érzés de hogy is kell csinálni le kell csavarni a zuhanyrózsat a csőröl és azt fel kell dugni majd megnyitni a vizet? 16 éves vagyok és szűz esetleg ez fáj valamenyire? Tényleg jó érzés? lehet tőle orgazmusom? segítsetek
2011. jan. 6. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. A csiklódat izgatsd a vízsugárral. :DD
2011. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De vigyázz, ne legyen nagyon erős az a vízsugár, mert ha rákattansz erre a módszerre, egy idő után megszokod, hogy csak olyan erős "nyomásra" lesz orgazmusod.
2011. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nem, ne dugd fel!

Csavard le a rózsát, állítsd be a víz erősségét és hőmérsékletét (fájni sehogy sem fáj, én inkább erősebbre szeretem...) és a csiklódra irányítsd.:)

Ki fogod tapasztalni, neked hogy jó.

Az a jó benne, hogy folyamatosan ingerel...:)

Jó szórakozást!;)

2011. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen tomm h csiklósat is lehet de valaki ezt mondta h ő felszokta nyomni! ez igaz tényleg lehet ilyet?
2011. jan. 6. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem soha eszembe sem jutna, hogy feldugjam magamnak. Egyáltalán el sem tudom képzelni, hogy azt hogyan...

Meg a másik..utánam is megy valaki fürdeni és ugyanazzal a zuhanyrózsával fog zuhanyozni..szóval már csak ez miatt sem csinálnám.

A másik meg, hogy főleg szűzen sem volt ilyen eszemben, hogy egyáltalán akármit is feldugdossak magamba.

2011. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:

És annak mi értelme van ha felnyomod? Megtelik a hüvelyed meleg vízzel és folyik ki. És? :)


A zuhanyrózsás dolog azt jelenti amit írtak is, hogy a vízsugarakat pont oda irányítod és élvezed. :)


Amúgy lányok, jacuzziban is jókat lehet elélvezni a buborékoltatástól, csak mondom. Tesztelve. :D


29/L

2011. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány dolgon tudnak mog évezkedni a lányok???:)
2011. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
élvezkedni
2011. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jah és ,,még"

pff nem tudok írni

2011. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16:24


Nálam is tesztelve:P:)

2011. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!