Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kívánom ennyire a...

Miért kívánom ennyire a szexet 19 évesen szüzen?

Figyelt kérdés
néha már úgyérzem rosszabb vagyok mint egy fiú. pedig nem szeretkeztem még és önkielégíteni sem szoktam.Ja és lány vagyok, ha vkinek nem esett volna le:-D
2009. jan. 29. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert kíváncsi vagy.

Miért fogod vissza magad? Miért fosztod meg magad az örömtől?

Feküdj neki a masztizásnak, az nem csak pillanatnyilag lesz hasznos az étvágyad csillapításához, hanem a jövőbeni párkapcsolatok szempontjából is.

2009. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Most válaszoltál magadnak: szűz vagy és nem önkielégítesz. Naná hogy a fantáziád és a libidód becsörgött.


Mi baj a fiúkkal? nem értem ezt az egészet.

fiúzááál :)

légy love

2009. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert ilyen az emberi természet. Én nem hiszek abban, hogy hátrányos helyzetben leszel a leendőddel, ha nem gyakorolsz. Sőt, szerencsés lesz, mert mire odakerülsz, biztos, hogy a világot fogja jelenteni neked a közös szexualitásotok, hiszen kellőképp megszenvedtél érte...
2009. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem hasznos az önkielégítés a nemi élet megkezdése előtt, ha nem viszed túlzásba. Fontos, hogy felfedezd a saját tested és hogy tudd, milyen is az orgazmus, mert másképp nem fogod tudni rávezetni majd a partneredet arra, hogy neked mi a jó. A magas libidó ebben a korban meg teljesen normális, és ez nem attól függ, hogy szűz vagy-e, vagy nem, hanem a hormonoktól. Sok sikert. :)
2009. jan. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
pont azért kivánod mert 19 éves és szűz vagy, ebben semmi rossz nincs:)
2009. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj köszi akkor:-D megnyugodtam:-)valamellyest:-)D
2009. jan. 30. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat szeritnem azert mert mar itt l;enne az ideje h te is szeretkezz vkivel :) ... nem is tudom azert egyesek hogy birjak eddig midnen esetre azjo h nem adtad oda magad akakrkinek de msotmaer nyugodtan fekudj le a paroddal ha amr ennyire kjell :)
2009. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ez tök természetes,ne ijedj meg:) sőőt,ritka manapság,hogy egy 19 éves lány még szűz úgyhogy gratulálok.
2009. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen:-O most akkor szűz vagyok:-) már nemtudom nagyon:-D te lány vagy fiú voltál?
2009. febr. 1. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
egyszerű: mert 19 éves vagy és szűz :D
2009. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!