Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki 20 és 25 éves kora közt...

Aki 20 és 25 éves kora közt vesztette el a szüzességét, az hány hónap járás után?

Figyelt kérdés
Ki mennyit tart MAGA számára optimálisnak? És aki nem vár akármeddig, az meddig vár?
2011. jan. 9. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

20 éves kor fölött már minek várni? 1-2 hónap alatt úgyis látod, hogy milyen emberrel jöttél össze.

18 éves kor alatt meg szerintem nyugodtan lehet várni 6 hónapot, ha nem csak a szexre hajt a pasi akkor kibírja.

Én a barátnőmmel 8 hónap után feküdtem le és tök jól megvagyunk.

20/F

2011. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
1 hónap után.
2011. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre nincs optimális válasz, amikor úgy érzitek. Én 25 is elmúltam, saját albimban, optimális körülmények között esett meg a dolog, is igaz, hogy sok-sok éve ismertük egymást és jóban voltunk, de konkrétan aznap este megtörtént minden, az egymásra találástól a szexig.
2011. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első barátommal 20 évesen jöttem össze, ő is annyi volt, és 9 hónapot vártunk.
2011. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 és fél hónap után vesztettem el, 21 évesen.

Ehhez hozzátartozik hogy ezzel a fiúval (aki még mindig a barátom) nem csak a szüzességemet vesztettem el, hanem ő a legelső barátom, előtte még csak nem is csókolóztam...

Ezért nekem minden új volt, ő is megértette, hogy nem fogunk lefeküdni még pár hónapig, és teljesen normálisan állt a dologhoz, ő is azon a véleményen volt, hogy előbb ismerkedjünk egymás testével, fokozatosan készített fel a szeretkezésre. Pedig ő már jó messze volt a szüzességtől akkor...

Szóval 4 és fél hónap után éreztem úgy, hogy most már mehet, pedig már egy héttel az első csók után együtt aludtunk. 4 hónapig sok petting, egyre mélyebben megismertük egymást testileg-lelkileg, így felkészülten vesztettem el a szüzességemet, úgy, hogy nagyon szerettem őt.


Nekem ez volt az ideális, de ezt mindenki saját maga érzi. Engem nem zavart hogy már 21 éves vagyok, akkor is kellett nekem az a néhány hónap, nem bántam meg, a barátom pedig türelmes volt.


Akkor csináld, ha TE úgy érzed, hogy most már mehet, ne hagyd, hogy mások (barátod, barátnőid, haverok, idegenek a gyakorikerdesek.hu-n... ) befolyásoljanak.

2011. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1 év várakoztatás belefér?

Én még nem érzem késznek magamat.

2011. jan. 9. 13:40
 7/11 anonim válasza:

Belee ez természetes.

Mi kívántuk egymást de vártunk fele 1év6hónapot és szerintem így sokkal jobb volt.Sok sikert,pusszí.

2011. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:25-ös vagyok


Belefér egy év, ha te így szeretnéd, ne sürgessen semmi és senki, ha te nem akarod.


Viszont szerintem felesleges kitűzni magadnak egy határidőt, legyen az fél év, egy év, másfél év... 20 éves kor felett már nem kell azon aggódni, hogy túl korai, hogy 18 éves kor előtt ne, meg ilyesmik... ilyenkor már tényleg csak azon múlik, hogy te mikor érzed úgy, hogy már szeretnéd.

Ezt pedig szerintem nem lehet így előre megmondani, hogy egy év. Nem tudom hol tart a kapcsolatotok, de ha az elején vagy, akkor még egy csomószor változhat az elképzelésed a dologról. Mikor én összejöttem a barátommal, nagyon távolinak tűnt a szex, nem gondoltam volna, hogy fél éven belül lefekszem vele. De sokat tudtunk együtt lenni, sokat foglalkoztunk egymással, hamar szoros kapcsolat alakult ki közöttünk, megbíztam benne, és így 4 és fél hónap után készen álltam. Pedig előtte ezt talán még korainak tartottam volna, de úgyis a kapcsolat közben alakul mi minden, nem éri meg előre tervezgetni, mert ha görcsösen ragaszkodsz hozzá miközben a szíved mélyén mást kívánnál, az sem jó.


Persze ha neked egy év kell ehhez, akkor legyen egy év. Minden csak rajtad, rajtatok múlik, ha ti ketten jól érzitek magatokat a kapcsolatban, akkor minden rendben van, akár lefekszel vele, akár nem. Ha megvár és megbecsül, akkor nagy kincsre találtál, az ilyen férfit becsüld meg. :)

2011. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 hónap után.

22/L

2011. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5 hónap után.

23 voltam.

2011. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!