Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hétvégén voltam együtt ELŐSZÖR...

Hétvégén voltam együtt ELŐSZÖR a barátommal. Miután megtörtént, véreztem, de 1percig kb, utána semmi. Másnap kellett volna hogy megjöjjön, de csak egy nagyon kicsi volt, és utána már semmi csak idöközönként egy tényleg nagyon minimális. Baj van? :S

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:00
 1/8 Just A. Guy válasza:
100%
szerintem nincs, mert ilyenkor csúszhat a dolog, persze ha nem védekeztetek akkor probléma lehet...
2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

persze védekeztünk...

és olvastam is hogy csúszhat is,csak ilyen hirtelen pánik vagy fogalmam sincs.egyszerűen megijedtem

2011. jan. 10. 22:14
 3/8 Just A. Guy válasza:
100%
nyugi :)
2011. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

nyugi, csak késik egy picit, minden nőnek megváltozik a menstruációs ciklusa az aktív szexuális élettől


pl nekem megszűntek a mestruációs fájdalmaim és a ciklusom 30-32 nap :)

2011. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem meg pont, hogy azóta olyan fájdalmaim vannak, hogy ijjjááj.. néha mintha meghalnék :) de am természetes, hogy ilyenkor tolódik, rendeződik :)
2011. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj. A női petesejt csak 5 napig termékeny. Állításod szerint másnap kellett volna megjöjjön, szóval min. egy héttel a tüszőrepedésed után vagyunk ( a normál 28 napos ciklusnál ez 2 hét, csak, hogy értsd). Szóval ilyenkor nem igazán van mit megtermékenyíteni...:)

És ne aggódj amiatt, hogy késik. A szüzesség elvesztése ugyan fizikailag nem sok mindent változtat meg, de érdekes módon a belső biológiai órádat igen. A barátnőmnek pl 2 hónapot késett, bár ez durván szélsőséges eset. Szóval csak nyugalom.:)

És nem árt, ha anyukáddal, vagy nagymamával elbeszélgetsz (már ha megbízol bennük). Szerintem sokkal bensőségesebb egy családtaggal ilyen dolgokról beszélni, mint velünk. Én pl még a mai napig hallok érdekes dolgokat a nagyitól. Bár ő orvos végzettségű, de szerintem ha nem lenne, akkor is a korából adódóan érdeklődnék, ki tudja milyen sztorikkal lep meg. :D


19/L

2011. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azthiszem minden rendben.köszi ;)
2011. jan. 19. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
hát változó mert valaki hamarabb esik teherbe valaki nem ezt nem tudthatód de szerintem nincs semmi baj ha nagyon ugy érzed hogy baj van forduj orvoshoz
2011. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!