Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnöm nem szeretne...

A barátnöm nem szeretne lefeküdnivelem mert elmontamneki hogy mivel nagoyn sokat masztizok már nembitrom olyan sokáig az elélvezést Mittegyek?

Figyelt kérdés
Segicsetek Lécives
2011. jan. 13. 19:30
 1/7 Moszuke ***** válasza:
44%
ez átlátszó kifogás.. hagyd el a lányt.
2011. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem leakarvelem feküdni de azért nem mert akor nekinemlene jó csak nekem azugy meg nem tul jóó:D
2011. jan. 13. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érzed, hogy már közel van a csúcspont (mármint magaddal), lassíts! És mindig lassíts! Tartsd vissza! Előbb-utóbb sikerülni fog! Idővel tovább fogod bírni! Amúgy meg nem lehet valami tapasztalt, mert ha az lenne, tudná, hogy nem csak attól lehet jó neki és élvezhet el, hogy digi-dugi van!
2011. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
19:34 Ja, nem figyeltem, hogy "Szüzesség" rovat. Viszont akkor is tudhatná, hogy nem csak a digi-dugitól tud elélvezni!
2011. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, 13 évesen mi a francért kell dugni. Csinálhatnál értelmesebb dolgokat is, például megtanulhatnál magyarul írni.


Még mielőtt bárki kérdezné, hogy honnan tudom, hogy 13: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1459..

2011. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnŐm nem szeretne le SZÜNET feküdni SZÜNET velem VESSZŐ mert el SZÜNET monDtam SZÜNET neki VESSZŐ hogy mivel nagYOn sokat masztizok VESSZŐ már nem SZÜNET bÍrom olyan sokáig az elélvezést PONT. Mit SZÜNET tegyek?


SegÍTSetek LéGY SZÍves


Szex helyett olvassatok sokat, akár felvilágosító irodalmat, még mielőtt a következő kérdésed arra vonatkozna, hogy lehet-e terhes, ha mondjuk a melltartó rajta marad szex közben. Aztán majd 3-4 év múlva térjünk erre vissza. Addig még a péniszed is nőni fog, meg talán a tudásod is jobb lesz.

2011. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, lefeküdni egybe, a velem megzavart... de a lényeg ugyanaz...
2011. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!