Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miután belém hatol, meddig...

Miután belém hatol, meddig vérzek. Vagy hogy történik mindez?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és csak szeretném megtudni, hogy mi történik amikor behatolnak. Hogyan kell elképzelni a vérzést?
2011. jan. 17. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nincs semmiféle vérzés. Ha van akkoris csak pár csepp, ami rendszerint elkenődik a párod hímtagján. Le se kell mosni ha nem zavar titeket, nyugodtan folytathatjátok.
2011. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 17. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés esetben úgy történik, ahogy az első válaszoló írta, viszont van aki jobban vérzik. Mi a behatolás után egy kicsi vért vettünk észre az óvszeren, meg egy csepp a lepedőre is rákerült, raktam be betétet éjjelre, reggelre nem volt rajt semmi nyom, viszont másnap délelőtt vérezgettem, kb annyira mint a menstruációm vége felé. Délutánra már nem.
2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végre normális válaszok :) Talán már "egyesek" alszanak.
2011. jan. 17. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azok közé tartozom, akik nem véreztek és még csak nem is fájt. Eleinte én is paráztam ilyeneken, aztán mikor nem fájt meg semmi kicsit ledöbbentem. A barátnőm is keserített hogy neki mennyire fájt, meg hogy vérzett egy picit. De tényleg csak pár csepp amúgy, ha még véreznél is :)
2011. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát én pár cseppnél erősebbet mondanék, nálam olyan 3.napi mensesnek felelt meg, és másnap is volt. Biztos ami biztos, törölköző jó ha van kéznél... 20/L
2011. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én úgy másfél napig véreztem és a párom ezt izgatónak vette és egy teljes napig nyalta a véres puncim.
2011. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bizonyára az utolsó válaszoló lány Roberto névvel...

Nekem fájt picit, de közben nem véreztem, a gumi sem lett olyan meg semmi, hanem mikor utána kimentem pisilni akkor jött pár csepp és ennyi volt. De ez mindenkinél változó.

18/L

2011. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Roberto meg lebukott :D
2011. jan. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!